Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerinted hány éves korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hány éves korban kéne történnie az eljegyzésnek?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy 20 évesen még fiatal, éretlen az ember ehhez. De valaki még 30 évesen is éretlen. Azoktól kérdem, akik szeretik korhoz kötni az ilyen dolgokat: mi alapján és mikor van ott az ideje az eljegyzésnek?

2012. jún. 15. 03:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Mikor ideális? Leginkább soha.
2012. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az ideális kortartomány 24 és 35 között van. Előtte még kicsit éretlen az ember, utána már túlságosan megszokja a függetlenséget.
2012. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

Azért mondjuk (sokan) hogy 20 évesen még éretlen az ember, mert 25-ig még elég sokat változhat...


És hát elég sok az elrettentő példa, pl. ilyen korai elköteleződés után jön az ilyen kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__30..


És legfőképpen azért tartom korainak, mert egy igazán jó kapcsolatot nem ront el, ha néhány évet még várnak az eljegyzéssel-házassággal. Ha együtt vagytok, harmóniában, akkor minek sietni? Akkor az az öröm, hogy együtt lehettek, épp eléggé kitölti az életeteket. Érdemes kivárni, hogy az, amit véglegesnek érzel, tényleg az-e... 20 évesen ritkán van a pár mögött annyi idő, kiállt nehézség, közös gond, baj, esetleg betegség, hogy valóban látni lehessen, "hétpróbás"-e az a kapcsolat.

2012. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak az a baj, hogy aki pozitív példa lehetne, az nem dicsekszik, annak az élete nincs kirakatban, talán pont azért, mert okosabb annál.
2012. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha 20 évesen összeköltözünk / vagy előbb / ,akkor 22-23 évesen örülnék neki,majd 2-3 év múlva eljegyzés,és baba : )
2012. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%

bocs,előző vagyok,túl gyorsan akartam írni.:D

Szóval,ha 20 évesen összeköltözünk / vagy előbb / ,akkor 22-23 évesen örülnék neki,majd 2-3 év múlva házasság,és baba : )

2012. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
25 éves vagyok, és mostmár örülnék egy eljegyzésnek, és egy olyan párnak, akivel ezt el tudnám képzelni.. 25-30 éves kor között szerintem jó, ha megtörténik az eljegyzés/esküvő. 20 évesen viszont még korai.. Én szeretnék fiatal szülő lenni, és szeretném, ha ténylegesen együtt építenénk fel az életünket a párommal, és nem 40 évesen házasodnánk össze, amikor már fél életünket leéltük...
2012. júl. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Oh yeah, megint mindenki le lett pontozva, aki nem olvad tócsává attól, ha 18-20 évesen eljegyzik, hanem ésszel ÉS szívvel választ, és komolyan akar dönteni arról, hogy egy életre elköteleződjön...
2012. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!