Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hétköznap vagy "ünnepnapon"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétköznap vagy "ünnepnapon" jegyeznétek el a kedveseteket?

Figyelt kérdés
Fiúk,férfiak,ti sima hétköznap vagy egy már meglevő alkalom (szülinap,névnap,évforduló) idején jegyeztétek el a barátnőtöket? Esetleg nyaralás alkalmával?
2012. jún. 16. 19:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
én lány vagyok de valami alkalom jobban tetszene, de hétköznap is tökéletes :)
2012. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a nap számít,hogy hétköznap vagy ünnepnap,bár szerintem ünnepnap nem lenne annyira jó,mert ugye akkor már van egy valami amit ünnepeltek(pl szülinap),de ez csak az én véleményem.Számomra inkább a hely számít,én valami különleges helyen szeretném megkérni majd a jövendőbeli lány kezét.
2012. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, személy szerint nem szeretném, ha ünnepnapon történne az eljegyzésem, az eléggé kiszámítható (feltéve, ha pedzegetted már az eljegyzést, beszélgettetek róla). A nyaralás jobb választás lenne szerintem :)
2012. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Én lány vagyok, de én jobban szeretném egy snassz napon! Mondjuk mikor csak úgy trónolok a wc-n egy esős hétfő este. :) na az a nem mindennapi :)
2012. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a szülinapomra vártam, végül egy hétköznapi napon történt az eljegyzés, és így sokkal jobb is szerintem. :)
2012. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Én hétköznap szerettem volna, de végül ünnepnapon, a kapcsolatunk 3. évfordulóján kért meg a férjem. Persze így is igent mondtam. :)
2012. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
hétfőn 11:00 órakor
2012. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonym0117 ***** válasza:
84%
Szilveszterkor volt :)
2012. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok, nekem Valentin napon volt, munkából hazajövet a Párom elém állt a gyűrűvel és megkérte a kezemet. Ez félig hétköznap, félig ünnepnap, attól függ, ki ünnepli. Én mindig is azt tartottam romantikusnak, ha egy este a Balaton parton, naplementében kérik meg a lány kezét, de én nem számítottam ilyenre, nekem mindegy volt, csak megkérjék, már nagyon rég vágytam rá, mert úgy érzem megtaláltam azt az embert, akivel le szeretném élni az életem. Szerintem ha a lány szeret, nem az a fontos neki, hogy ünnepnap kéred meg, vagy hétköznap, mert mindenképpen boldog lesz. Nagyon sok boldogságot kívánok nektek! 32/N
2012. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Engem, egy unalmas hétköznapon jegyzett el a párom :)

Örültem, mert attól rettegtem, hogy karácsonyra tervezi.

2012. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!