Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már ugy hogy szakitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Volt már ugy hogy szakitás után még több évig szerettétek a kedveseteket?

Figyelt kérdés
Legyen fiu vagy lány akivel szakitottál ,a lényeg hogy szakitás után ugyanugy szeretted tovább akár több évig is ?
2011. jún. 27. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt-volt... :\
2011. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos igen mert nagyon szerelmes voltam/vagyok..... És rettenetesen hiányzik még így 1 év után is ,de lehet azért mert 3 évig 1gyütt voltam vele túl belém rögződött minden mozzanata viselkedése akár hova nézek akár mien szituba vagyok mindig esszembe jut ,de egy picit már kezd lejebb csilapodni ez az érzés...de szerintem örökké szeretni fogom valamien szinten!! 22/f
2011. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bix ***** válasza:
6 év után szakítottunk, ennek szép lassan 2 éve és még mindig fáj. pedig azóta én se unatkoztam...
2011. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem olyan 4,5-5évbe telt túltenni magam az első szerelmemen,ami állatira bonyolult és fájdalmas összevissza kapcsolat volt... Pedig én sem unatkoztam azokban az években.
2011. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy irtok ,sajnos nem hiába kérdeztem ugyanis én is másfél éve szakitottam a barátnömmel de mindennap gondolok rá ,vagy megnézem a fényképeit ,nem akarom elfelejteni mert sohase éreztem magam olyan boldognak mig mikor vele voltam ,nekem ö volt a tökéletes ...
2011. jún. 27. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem birom elfelejteni ,de hallani sem akar az ujra kezdésről!! :**((( a képét minden nap megnézem és végig simítom.Nem birom lezárni a multat nem megy a szavaiddal élve nekem is ő volt a tökéletes .....Úgy érzem meghalt vele 1gyütt a lelkem 1 része is!!!!!!!!!!
2011. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem ,mért van az hogy más is ugyanilyen szerelmes de 1 vagy 2 honap alatt tulteszi magát és uj kapcsolatba vág .akkor mi mért nem tudjuk tultenni magunk?
2011. jún. 27. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt... 2 év után tudtam lezárni magamban, úgy, h jött valaki, aki végre újra megdobogtatta a szívem:)
2011. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!