Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, átlagban mennyiszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, átlagban mennyiszer keresitek ti a kedveseteket és hányszor ő titeket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

hát attól függ mennyi időről van szó(:

ha nem találkozunk akkor általában nincsotthon és akkor szokott írni amikor odaér meg amikor haza akkor felhív..de van amikor én írok neki először.nem kell 5 percenként keresni,de nekem nagyonn jól tud esni mondjuk délelőtt egy sms meg este vagy ha csak felhív,mert ha semmi életjelet nem mutat,nekem az jön le hogy nem is jutok eszébe még annyira se hogy egy smst írjon..

2010. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pfff. Tökre nem csinál senki ebből rendszer, ember... Van aki annyiszor, van aki ennyiszer. Hagyjuk már ezt az értelmetlen kérdést.
2010. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem hinném, hogy lenne egy konkrét szám, vagy arány, hogy ki hányszor keresse a másikat. Nálunk úgy működik a dolog, hogyha dolgozik, akkor ő szokott hívni pl. mikor ebédel, amikor végez este, ha otthon van, s amíg nem találkozunk, addig pedig vegyes, bár többször van, hogy én keresem ebben az esetben :).
2010. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felváltva szoktuk, én elbújok, ő számol, aztán keres, és ha megvagyok, akkor csere, és én keresem.
2010. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állandóan keressük egymást. Hol én, hol ő.
2010. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!