Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi jut eszedbe arról, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe arról, amikor megkérték a kezed?

Figyelt kérdés

Az első szót írjátok le, légyszi, ami bevillant róla :)

Az enyém leginkább VÁRATLAN volt.


2012. júl. 5. 21:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"csalódás"


előttem írták már, itt is hasonló helyzet volt

2012. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
rabság
2012. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi! :)
2012. júl. 7. 22:57
 24/26 anonim ***** válasza:
Furcsa. Vagyis... nem is tudom, furcsa, váratlan, sokkoló, de mégis melegséggel töltött el. De főleg furcsa. Mert nem hivatalos volt, nuku gyűrű, és nem is voltunk egy hónapja együtt... de nem is poénkodott a kedves immár vőlegény, látszott rajta, hogy komolyan gondolja :).
2012. júl. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

illúzióromboló


Kifejtem :)

Tehát én elég romantikus típus voltam mindig, és mindig úgy képzeltem, hogy a párom majd valami közös helyünkön kéri meg a kezem, letérdelve, szép szavakkal, este, pl. Várban vagy ilyesmi. Oda elég sokat jártunk akkoriban.

Szóval már éreztem hogy lassan eljön az ideje, és szülinapom közeledtekor áthívták a családomat is a párom szülei, nem csak engem. Gondoltam, hogy eljegyzés lesz, és kicsit furcsálltam, de azért izgatottan vártam.


Na szóval ott ettünk, ittunk, párom kiment, és amíg kint volt, az apja megkérdezte az én apámat, hogy odaadná a lánya kezét........apám elég modern típus, köpni-nyelni nem tudott, azt kérdezte hogy oldja a kínos feszültséget: "Magadnak?" Erre belépett a párom, csokorral, elémállt és azt kérdezte: Na, mi a válasz? Én meg azt mondtam csalódottan, hogy "Nem is kérdeztél semmit."

Bántott, hogy nem ő kért meg, és hogy az apja (egyébként is elég régimódi típus, az a tipikus despota, aki irányítani próbálja a családot) rávette hogy így legyen a lánykérés.


Pedig nem volt olyan rég, pár évvel ezelőtt, és nem is falun élünk, ahol még néhány családnál tradíció ez a fajta lánykérés.

Szóval illúzióromboló volt, nem volt romantikus, nem is voltunk a kérdés elhangzásakor egy szobában, nem is ő kért meg. Apuék sem értették, miért így kellett ezt, de azért mindenki udvarias volt és alapjáraton nem volt rossz hangulat, csak másnap úgy keltem fel, hogy na, egyszer van egy életben lánykérés, erre vártam tinikorom óta és tessék..... :)

2012. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
édesség, szépség
2012. júl. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!