Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzéshez 1,2 vagy három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzéshez 1,2 vagy három gyűrű kell?

Figyelt kérdés
Tehát 1 köves gyűrű vagy 2 karika, esetleg először a köves és ezt követően "kell" a karikagyűrű?

2012. júl. 25. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
A férfi adja a köves gyűrűt, amivel megkéri a lány kezét. Majd közösen kiválasztják a páros gyűrűt, amit az esküvőn felhúznak egymás ujjára.
2012. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Éppen a páros gyűrűvel szeretném meglepni.
2012. júl. 25. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért tanácsos egy eljegyzési gyűrűvel megkérni a lány kezét, mert utána a karikagyűrűket közösen jó kiválasztani...olyat vegyetek, ami mindkettőtöknek tetszik.
2012. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elég meglepni a kövessel.

Valamit hadd válasszon már ő is, ha már egyszer jó sokáig hordja

:)

2012. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Páros gyűrűvel ne lepjed meg szerintem, mert lehet, hogy neki nem tetszik, amit választasz. Tanácsolom, hogy ha az anyagiak miatt vennél rögtön párosat, akkor válassz valami olcsó köves gyűrűt, hisz az csak egy gesztus, hogy vele tervezed a jövőt. Az esküvőre meg közösen néztek gyűrűt, ami neki is tetszik. Első válaszoló voltam. :)
2012. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem térdelj le elé, kérdezd meg lesz-e a feleséged (köves gyűrű nélkül) és ha igent mond, vidd el egy ékszerészhez és együtt válasszátok ki a karikagyűrűt.

Nekünk így volt, és tökéletes volt. :)

Sok boldogságot!

25N

2012. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is úgy ahogy utolsó írta. Gyűrű nélkül kérd meg a kezét aztán menjetek választani :D
2012. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a köves angolszász szokás és ide csak az amerikai filmekkel jött be. Megkérni bármivel megkérheted, de én akit ismerek, az mind a végleges (karika)gyűrűvel kérte meg a barátnőjét, vagy anélkül és később választották ki együtt.
2012. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, milyen szokás, ez van.

A paprika sem magyar, akkor ennyi erővel nem kellene paprikát sem ennünk...jó ez hülye példa.

Anyukám 26 éve és kapott köveset...ha már annyi ideje bejött, akkor legyen, ámen....

2012. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!