Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A vőlegényemmel 4 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényemmel 4 éve vagyunk együtt és már kb fél éve nem érzem azt a nagyon erős lángoló szeretetet ami eddig volt?

Figyelt kérdés

Pl régebben annyira szerettük egymást hogy volt olyan is hogy szeretkeztünk és utána sírtunk a boldogságtól hogy ennyire szeretjük egymást...


Mit tegyek?



2012. júl. 31. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Meglep, ha azt mondom, a lángoló szerelem egy idő után átalakul szeretetté, és ragaszkodássá?

Hihetetlen, hogy felnőtt ember ilyet kérdez.

2012. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nehogy már mi döntsünk az életedről... Ha nem szereted, ne menj hozzá.
2012. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
79%
Csodálom hogy eddig is érezted.... a lángoló szerelem érzését az adrenalin, a szerotonin és a dopamin (szerelem hormonok...:D)váltja ki és tartja fent, kutatók szerint körülbelül 18 hónapig. Nálad már bőven lejárt. Én nm aggódnék a helyedben, inkább döntenék, akarom e őt... vagy váltok, újra szerelmes leszel 18-20 hónapig aztán megint nem. Te életed! Szurkolok hogy jól dönts!
2012. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

mert az elmúlik. menthetetlenül. viszont ha jó embert választottál társadul, akkor megmarad a mély szeretet, a ragaszkodás, és az a fantasztikus érzés, h milyen jó ember, mennyire jól bánik velem.

nálunk ez megvan, és nem aggódok, h nem vagyok belé olyan szerelmes mint az első 2 évben.

2012. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Túl gyerekes vagy, ezt igazoltad is evvel a sírós történettel. Mit tegyél? Ne menj hozzá, neked még nem való párkapcsoalt.
2012. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
A szerelem egy lelkiállapot.A kapcsolat elején még intenzív,az idő múlásával,ez is elmúlik.Marad a szeretet,de ez nem azt jelenti,hogy a szerelmet ne lehetne feléleszteni.Rövid időkre,de sikerülhet.Ilyenkor mondják,hogy "Újra beleszerettem a páromba",biztos hallottad te is már ezt mástól.Ugyanabba a lelkiállapotba került,mint a kapcsolat elején.Aztán elmúlik és lehet éleszteni újra.A hosszú kapcsolat ilyen,hullámzik.
2012. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Bár mi szex után nem sÍrtunk, de 10 év után is tudom még érezni, hogy szerelmes vagyok, néha nem, sőt néha még... Ezt neked kell eldöntened, mert én például tudom, hogy vele fogok megöregedni.
2012. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyetértek a 6-ossal, tényleg ilyen hullámzó. Megértem amit írsz, ugyanígy voltunk mi is, 5 éve vagyunk együtt, már nem sírunk szeretkezéskor és néha nagyon össze tudunk veszni, de van bennünk a mai napig egy erős kapocs, épp nemrég beszéltünk róla: mindketten tudjuk, hogy soha nem tudnánk egymás nélkül élni, hogy nem lehetne másnak helye az életünkben. Sokszor csak az a baj, hogy elfelejtjük kimondani a másiknak. Beszélj vele, mondd el, hogy érzel, és hogy ő hogy látja. Meglátod, meg fogsz nyugodni.. Én szorítok Neked, hogy így legyen:)

Nem mindenkinek adaik meg az igazi nagy szerelem élménye, azok meg csak kémiázzanak tudományosan ;)

2012. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Nálunk dettó ugyanez a helyzet. A lángoló szerelem eltűnt, de kiderült, hogy a férjem (22 éves) szereti a női ruhákat csak nem merte elmondani nekem. Persze azt bevallotta, hogy a lányokat szereti, csak kényelmesebbek a női ruhák és jobban tetszik neki. Egyenlőre parkolópályán vagyunk szex terén.
2012. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jól érzed magad a társaságában, megbízol benne, tudtok beszélgetni, szülnél neki gyereket? Ha igen, menjél hozzá, lángoló szerelem izzó parázzsá enyhül négy év alatt, de az is szerelem, csak érettebb.
2012. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!