Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért akkora nagy szám az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora nagy szám az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Mi a párommal 6.éve vagyunk együtt, 2éve házasodtunk össze, de eszünkbe sem jutott volna az eljegyzés. Ez miért ekkora nagy dolog? Nem bírom megérteni. Ha gyűrű kell, legyen egyből esküvői.
2012. aug. 21. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
ezért most tuti leszavaznak, de azért, hogy legyen min rinyálni meg akaratoskodni!! előbb olvastam egy kérdést hát amit az a lány ott leművelt már engem is idegesítene pedig én is nő vagyok!nem lenne az a pénz, hogy ezt elviseljem hosszú távon. nem értem mit kell ebből ekkora ügyet csinálni...pedig még idősebb is vagyok mégse jegyeztek még el! majd ha eljön az ideje megtörténik addig meg örülök, hogy van valakim aki szeret és mindig velem akar lenni!
2012. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
nem nagy szám, de én örülnék ha eljegyeznének esküvő előtt, olyan kis aranyos dolognak tartom, hogy a fiú izgul, hogy vajon mi lesz, jó lesz-e így
2012. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
jó utolsónak is igaza van! de én arról beszélek amikor a csajok már nem bírnak másról beszélni a pasijuknak csakh hogy mikor jegyzik el már őket végre...na az elég kiábrándító lehet szerintem.
2012. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Esküvő előtt is lehet izgulni, szóval még mindig nem értem az okát:/
2012. aug. 21. 19:27
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az eljegyzés akkora szám és annyira komoly, amennyire a jegyesek ezt komolyan veszik. A boldog várakozás időszaka, jelzés a külvilág felé, hogy esküvőre készültök, foglaltak vagytok. Van, akinek az esküvő is csak annyit jelent, mintha felülne a Vidámparkban a hullámvasútra. Embere válogatja.
2012. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

számomra meg az esküvő nem nagy szám :)

igazából nem erőszakoltam ki az eljegyzést, mi több, inkább megbeszéltük, h lesz 1-1 szép gyűrűnk ami számunkra sokat jelent. nem volt semmilyen banzáj, elmentünk egy számunkra szimbolikus helyre, elmondtuk egymásnak, hogy örökre együtt szeretnénk maradni, és felhúztuk egymás ujjára.

házasodni nem szeretnék, mert semmi értelmét nem látom.


25L

2012. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező benned aztán semmi romantika nincs, pontozd le ezt is lesz.rom. De én akkor szép gesztusnak tartom az eljegyzést. Tudod az esküvőt általában megbeszéli a két ember és akkor min is kéne izgulni?


Az eljegyzést meg a férfi dönti el, hogy nah most érkezett el az ideje és jelzi, hogy felkészült a házasságra.

2012. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Azért,hogy legyen mivel hencegni azok előtt,akiknek nincs párjuk és fáj nekik az egyedüllét.Sok egoista barom.Utána persze kiderül,hogy semmi sincs rendben és 2 év múlva szakítanak,vagy elválnak.Nekem is voltak ilyen ismerőseim és imádtam,amikor az orrom alá dörgölték a saját nyomoromat.
2012. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén szólva ez épp olyan szokás dolga, mint maga az esküvő. Tradíció. ÉRtelme egyiknek sincs, ha két ember eldönti, hogy mostantól együtt marad, együtt maradnak, akár így, akár úgy. Ez egy szokás. VAn ahol kecskét cserélnek nőre, van ahol parázson táncolnak, mi gyűrűt kapunk/adunk és házassági ceremóniát rendezünk. Effektive értelme nincs. Szokás.
2012. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit ez tesz boldoggá, neked nem tök mindegy?
2012. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!