Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Írnátok légyszí olyan eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok légyszí olyan eljegyzéses sztorikat, amikor a nő azt hitte, hogy gyűrűt kap, mire kiderült, hogy mégse?

Figyelt kérdés
:) Most akadtam egy kérdésnél ilyen sztorikba és annyira tetszett olvasni,hogy pl állt ott a csaj talpig díszben,kisminkelve,várva,talán majd most kap gyűrűt,erre párja elővett egy kiskutyát...Félre ne értsétek,nem gúnyolódni akarok,csak elképzelem ezeket a sztorikat...Nálunk is aktuális lesz a lánykérés,ezért tetszenek most az ilyen történetek.

2012. aug. 15. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
szted aktuális,aztán lehet te is kutyát kapsz.. ne készülj rá,ne eröltesd,majd megtörténik
2012. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Nézd meg a Doktor Szöszi elejét. Ő is várja, hogy eljegyzi a pasi, aztán pofára esik a lotyó. :D
2012. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ez akkor nem is eljegyzési sztori, nem? :D
2012. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
velem volt ilyen, annyira vártam már egy bizonyos napot, a párom mondogatta előtte, hogy hú olyat kapok, hogy íííááá aszta paszta, erre kaptam egy kaparósorsjegyet, hát szólni se tudtam, na azóta se kaptam gyűrűt és nem is fogok, időközben kiderült hogy nem akar házasodni
2012. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

ezért nem kell feleslegesen reménykedni.... mondjuk én g.ciségnek tartom hogy mondogatja hogy húúú micsoda meglepi lesz, a csajt besózatja és pofára ejti

én egy ilyen akció után elhagynám az tuti

unokabáttyám csinálta meg a nőjével. szegény várta a gyűrűt, felhívott izgatottan hogy na most majd hátha...erre kapott egy lógófülü kiscicát. aztán egy hónap múlva szét is mentek :/

2012. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem akkora nagy sztori, de kétszer is voltam úgy, hogy kicsit benéztem a dolgot. :D


Az egyik karácsonykor. Még korábban említette, hogy arany, amit kapok és picike és tudja, hogy szeretnék olyat. Aztán előkerült egy ékszeres doboz. - egy pár szívecskés fülbevaló volt. DE örültem neki, mert tényleg vágytam egy szép arany fülbevalóra (az arany azért volt fontos, mert fémallergiám van, semmi mást nem bírok viselni) De ott egy kis ideig félreértettem a dolgot. :)


Máskor pedig a születésnapi ajándékomról beszéltünk. Ő mondta, hogy olyat kapok, amire már régóta vágyom. Persze bezsongtam, mert régi álmom, hogy születésnapomon kérjen meg. Botmixert kaptam. :D (amit azóta is örömmel használok)

2012. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Én már várom egy ideje de két éve karácsonyra vártam nagyon tudta a párom is hogy mit szeretnék:)húzta előttem a mézesmadzagot én hülye beleéltem magam...Mi lett a nagy ajándék??Egy bubis lámpa:(((/én így hívom/Mondanom se kell nem tudtam leplezni hatalmas nagy csalódásomat még sírtam is.Azóta is csak várom...De közben született egy szép kislányunk :))Persze nem mondok le a lánykérésről...
2012. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
19:46-os vagyok Gyűrűt utána kaptam Valentin napra de lánykérés nuku:)):(((
2012. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
A szökőhév cimű filmben volt ilyen :D Látta a csaj barátnője,hogy gyűrűket nézeget,elvitte vacsorázni meg minden elővett egy gyűrűtartót és volt benne egy fülbevaló :D
2012. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ezelőtt sose fordult meg az eljegyzés a fejemben.

Aztán egy nyaraláson (másfél éve voltunk együtt ) egy szép pillanatunkban azt mondta, legszívesebben már most megkérné a kezem.


Na akkor mintha egyet kattant volna az agyam...

Állandóan gyakorit olvasgattam, hirtelen minden ismerősömet eljegyezték. ( persze szó nem volt ilyesmiről csak sokkal inkább felfigyeltem ha valaki kimondta az eljegyzés szót )

De a lényeg, hogy az ismerősi körömben tényleg több mindenkit eljegyeztek, főleg olyanokat, akik nem voltak együtt olyan régóta, mint mi.


Aztán egyre többet gondoltam az eljegyzésre magamra se ismertem... Eljött karácsony na hát már előtte hetekkel pedzegettem, hogy na mit fogok kapni?

Aztán egyre több dolgot árult el az ajándékomról, én persze egyre biztosabb voltam benne, hogy gyűrű lesz az.

Mindenbe azt képzeltem bele.

Aztán (szerencsére) elmondta, hogy vaterán veszi és mivel minden jelszavát tudjuk egymásnak , napokig tartó rágódás után beléptem, mondván ha mégse az, ne koppanjak akkorát.

Mondanom se kell, nagyon nagyon nagyon jól tettem, hogy megnéztem!

Mert nem akartam volna karácsony estéjén csalódott lenni, mellesleg nagyon szép ajándékot kaptam volna.

Végül azért nem kaptam meg, mert elárultam, hogy meglestem, és feltétel volt, ha megnézem nem fogom megkapni.


Utólag őrülök, hogy nem akkor volt, mert amúgy nem annak őrülnék a legjobban ha karácsonykor lenne.

Azóta se történt meg :)

De úgy érzem lassan lassan itt lesz az ideje :)

2012. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!