Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért ciki még a mai világban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki még a mai világban, ha az eljegyzést a nő kezdeményezi?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 10:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%

Januárban lesz 6 éve, hogy együtt vagyok a párommal. 3 éve együtt is élünk.

Olyan mintha a férjem lenne. Nekem fontos a házasság, de mivel tanulunk még, és csak alkalmi munkánk van közbe, így nem lenne pénz egy kb. 40 fős esküvőre.

Megbeszéltük, hogy ha lesz rá pénzünk és befejeztük az iskolát, majd akkor lépünk. Én nem szeretnék 5 évig jegyben járni, így is menyének tekint az apósom és anyósom :)


Nem érzem cikinek, hogy nem vagyunk házasok és sosem kérném meg a kezét. Én már nagyon szeretném, de szerintem sem logikus döntés még. Szóval várok, hogy mikor érzi úgy, hogy eljött az ideje, mert nem lennék boldog egy kierőszakolt leánykéréstől.


Ha neki ez nem jön szívből, akkor nem ér semmit az egész.

2012. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Ha letérdelne elém a barátnőm, engem nem zavarna"


Ha én elém térdepelne le a barátnőd, engem sem zavarna!!

:)

2012. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
7%

A mai világban?

Édesem, mindig is ciki volt!!!!

2012. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
90%
ha a férfi mondja, az nem kikényszerítés, csak ha a nő?
2012. aug. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 tomy88trance ***** válasza:
44%
Hát..különösebben nem ciki, csak nem elfogadott még( filmben már láttam ilyet), bár szerintem megalázó egy nő számára,ha neki kell megkérni a férfi kezét és letérdelnie.
2012. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 tomy88trance ***** válasza:
38%
Egyébként a házasság csak papír,pénzkidobás :) Akik szeretik egymást igazán azoknak nem kell házasnak lenniük,hogy örökre együtt maradjanak, azért meg fölösleges összeházasodni,hogy 1 év után elváljanak
2012. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!