Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire ciki ha nem arany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ha nem arany hanem aranyozott gyűrűnk lenne? És ha nem szintiszta arany nincs rá valami babona ha hamis a gyűrű a házasság sem lessz jó?

Figyelt kérdés

ezek azok a fajták amire gondolok.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 18. 00:23
 1/9 A kérdező kommentje:
2011. máj. 18. 00:36
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Tudom, hogy okoskodásnak fog tűnni de nem annak szánom. Ha ennyire nincs pénzetek egy gyűrűre (3000ft a vateráról (?)) akkor hogy lesz pénzetek a közös jövőtökre? Nem tudom, hogy eljegyzés lesz e vagy már házasság, de szerintem várjatok vele addig amíg összespóroltok egy kis pénzt. Tudom, hogy szar ezt így hallani, de annó mikor mi házasodtunk a férjemmel nekünk is megfordult ilyesmi a fejünkben, de aztán mégiscsak az arany gyűrű mellett döntöttünk. Jobb érzés. De ha mindenképp meg akarjátok tartani a lagzit, akkor vegyétek meg az olcsó gyűrűt és amikor lesz pénzetek megveszitek az aranyat :) A boldogságotokat ez nem fogja befolyásolni :)
2011. máj. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Cikinek egy cseppet sem ciki, viszont nem annyira praktikus, mert mindig rajtad lesz, ha mosogatsz meg minden, és elkophat az aranyozás. Egy szép ezüstgyűrű esetleg? Mondjuk azt nem tudom, fűződik-e ehhez valami babona. Vagy menő mostanában az acélgyűrű, azok is nagyon szépek.
2011. máj. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Egy babona fűződik a gyűrűhöz: hogy a kört semmilyen kő ne törje meg, mert a kör az örökkévalóságot szimbolizálja.

Az általad linkeltek ennek amúgy sem felelnek meg, szóval a babonával már felesleges törődni :)


Egyébként mindegy, miből van, vagy hogy van-e egyáltalán. A szüleimnek pl. csak a huszadik évfordulójukra lett gyűrűje. Nekünk meg egyáltalán nincs :) bár lehet, hogy a huszadik évfordulóra már nekünk is lesz :)

2011. máj. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem sima karikagyűrű illene... és akkor már inkább ezüst, ha az arany drága.. de ezt is csak én mondom. :) Illetve szerintem sem lenne fontos a gyűrű, ha ennyire nincs pénzetek.

"Olcsó húsnak híg a leve" alapon én inkább várnék a gyűrűvel..

2011. máj. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Ti életetek,tietek a döntés!

Én azt mondom,hogy nem a gyűrű számít nem azért szeretett bele az ember a másikba és nem az a lényeg ,hogy mennyit költ rá az ember.

Az sem lényeg,hogy mennyibe kerül az adott,vagy ,hogy hogy néz ki,hisz nem arról van szó ,hogy ha nincs pénz akkor jövő sincs.


Mi sem költöttünk sokat rá,nekünk ezüst karika van.Nagyából olyan 6-9 ezer lehetett(nem voltam ott ügye,de nagyából számolgattam utána :D ),nem az ár hanem az érzelem a lényeg.


Gratulálok.Sok boldogságot Nektek :)

2011. máj. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy jó tanács: Swarowski köveset ne vegyél, csak ha mondjuk havonta egyszer akarod felvenni! Nem jó minőség! Nekem egyszer kicserélték garanciálisan, rá fél évre megint kipotyogtak a kövek, és meg is zöldültek. Szóval azóta dobozban van, az első házassági évfordulónkra kaptam helyette egy rendes arany gyűrűt.
2011. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Persze ezüstre is kötenénk,az sem drágaság,és persze az esküvői karika gyűrűk később lesznek és addigra az már rendes arany lessz!Ez csak kísérő gyűrű néven fut,és azért gondoltam mert nagyon tetszettek ezek a gyűrűk!De köszönöm akkor szerintem nem veszünk ijet:)
2011. máj. 18. 11:27
 9/9 anonim válasza:
100%
jól néznek ki de......VATERÁRÓL gyűrű??
2011. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!