Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan tovább? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nos az a helyzet, hogy már 1,5 éve van egy barátom, akit tiszta szívemből szeretek, imádok. ő mindig is nagy nőcsábász volt, és hiába vagyok vele ennyi ideje, hiába érzem, hogy szeret, hiába vagyok a világ legboldogabb nője mellette, de nem tudok megbízni benne a múltja miatt. folyamatosan azon agyalok, hogy megcsal, van valakije. tegnap este megkérte a kezemet, és megkért arra is, hogy költözzek hozzá, de én nem mondtam se igent, se nemet. ennek az az oka, hogy mikor mi megismerkedtünk, neki menyasszonya volt, és ő (a barátom) miattam hagyta ott. most ezzel, hogy megkérte a kezemet, olyan érzés, mintha ez a kapcsolatunk végét jelentené, hisz ha akkor a menyasszonyát otthagyta miattam, akkor lehet, hogy engem most fog itt hagyni valakiért. ahogy vele megtette, megteheti velem is.

én tényleg imádom, nem tudom ezt azt érzést leírni, nekem ő az igazi, mégis félek.


mit tegyek?


2012. aug. 25. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked önbizalomhiányod van. Először magaddal kellene tisztába kerülnöd. Ez így minden, csak nem boldog kapcsolat.
2012. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Hány éves vagy, 16? Mert egyébként igen nagy baj van veled. Remélhetöleg nemet mondasz, szegény ember nem érdemli meg, hogy ilyen éretlen valakivel kelljen együttélnie.
2012. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, nem tudom miért tűnök éretlennek. gondolj bele a helyzetemben, aztán majd ítélkezhetsz.
2012. aug. 25. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna erre gondolni amikor elvetted a barátnőjétől. Ha neked ilyen a gondolkodásod (hogy azt teszi veled amit az előzővel), akkor ez a kapcsolat eleve halálra volt itélve, mert mást hagyott ott miattad.
2012. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én belegondoltam, de még mindig nem értelek. Mindenkinek van előélete, azt már kiradírozni nem lehet. Ha te ezen nem tudsz túllépni, ne haragudj, de a te hibád. Ha a barátod nem ad rá okot, hogy ilyen betegesen féltékeny legyél, nem csalt meg, akkor miért csinálod ezt? Magadban nem bízol szerintem
2012. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megértem, hogy miért félsz, szerintem kicsit bűntudatod is van, azért ami a menyasszonyával történt DE próbálj meg túllépni ezen
2012. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én ezt felé sohasem teszem szóvá, sohasem mondom neki, hogy megcsalsz, vagy akármi. nem ellenőrizgetem se őt, se a mobilját, se semmijét, ez csak az én fejemben van. de megpróbálok túllépni ezen.
2012. aug. 25. 14:14
 8/9 anonim ***** válasza:

hmm... a párod miattad hagyta ott a menyasszonyát vagy amúgy is megtette volna?


Ha miattad, akkor érdekes, hogy Téged ez akkor nem zavart, hogy mással megteszi, de az már persze igen, hogyha Téged hagyna ott...:(


A jobbik eset, ha amúgy is szakított volna, mert akkor megnyugodhatsz, hogy van annyira értelmes ember, hogy eldöntse működik-e egy kapcsolata vagy nem és nem más befolyására/csábítására dönt, hogy otthagy-e vagy sem:)


Ezt érdemes lenne Tőle megtudni, ha ilyen fontos Neked...


Különben ellentmondásos, amit írsz:

- a világ legboldogabb nője vagy

- folyton agyalsz megcsal-e?


valahogy én sem így képzelem a boldogságot sem, meg a házasságot sem, ne csapd be magad...olyan emberre vágysz, akiben meg is tudsz bízni és a Párod is olyan valakire vágyik, aki megbízik benne és nem "csak úgy csinál, mintha..."


Mit tegyél?

Érdemes lenne ezt a 1,5 éves tépelődésedet valahogy

elrendezni vagy magadban, vagy külső segítséggel, vagy a Pároddal beszélgetve...


Gondolom a Párod már levágta, hogy habozol...úgyis beszélgetni fogtok, hogy mi a gond... :)

2012. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az en paromnak is volt baratnoje, amikor megismerkedtunk, otthagyta ertem.

Ennek 2 es fel eve. Szeretjuk egymast, sosem viselkedik felreerthetoen, gyanusan. Megbizunk egymasban.

Hiszem, hogy csak akkor johet harmadik, ha valami nincs rendben otthon.

Szerintem nalatok szo sincs errol.

De ne gorcsolj, mert egy ido utan megvaltozik a viselkedesed. Ez miatt szakithattok es akkor majd jon a "na ugye, ereztem en..."

2012. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!