Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy férfi szeret egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szeret egy nőt együtt élnek boldogok, miért hezitál a lánykéréssel, miért vár ha tudja, hogy ezzel mekkora örömet okozna a nőnek? Mégis polcra teszi a gondolatot és halad tovább az élet.

Figyelt kérdés

Beszéltünk már róla elég sokszor,ő is ezt szeretné majd utánna házasságot közös életet.2 éve vagyunk együtt A 2.hónapban már összeköltöztünk.Elfogadjuk egymás dolgait.Én 26 ő 29 éves úgyhogy nem vagyunk éretlenek sem.

Miért olyan nehéz egy férfinak megérteni,hogy az eljegyzés egy megerősítő lépés egy kapcsolatban és igenis kell a továbbiakhoz.A válasza az hogy el foglak jegyezni,de nekem már így is olyan mintha a feleségem lennél hiszen együtt élünk közösek a dolgaink.Hát nekem nem és tudom,hogy attól lennék boldog.Mennyi hezitálási idő fér bele a kapcsolatba?

Miért gondolkodtok így ti férfiak?

Mire kéne várni ha az életben a szép dolgokat úgy gondolom igenis meg kell élni...


2012. ápr. 19. 12:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Ha ráerőlteted, akkor soha a büdös életben nem fog eljegyezni. Majd ha ő is úgy gondolja, akkor el fog jegyezni, várjál.
2012. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Hezitál, te magad is leírtad. Ezért. 2 év még nem sok idő, bennem 4 év után kezdenének előjönni ezek a gondolatok. Neked is jobb lenne, ha várnátok még, türelem, nem kell elkapkodni. Persze nem volt jó dolog a részedről, hogy rákérdeztél, mert most megkaptad az elbizonytalanító választ: még nem biztos a dolgában.
2012. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt mondom,csak azért senki ne kérje meg a kezemet mert azzal örömet szerezne nekem...Az kevés!
2012. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Na persze! A nők meg várogassanak az örökkévalóságig? Nincs idő a mai világban éveket pazarolni az életből boldogtalannak lenni reménytelenül vágyakozni valami után,ha valami jól működik ki kell hozni belőle a maximumot szerintem.
2012. ápr. 19. 12:21
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ő megválaszolta: "nekem már így is olyan mintha a feleségem lennél"

Azaz mert lényegében így is mindent megkap. (Pláne ha a párja még gyereket is szül papír nélkül.)

Nehéz ügy, mert ha már Te noszogatod, akkor romantikáját veszti az egész - de azt is megértem, hogy nem akarsz 8-10-15 éves együttélésbe betonozódni, ha fontos számodra a kapcsolat formális megerősítése is.

2012. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%

Miért hezitálhat? Okok lehetnek:


1. mert még egyelőre nem akar családot alapítani, csak veled élvezni az életet

2. mert még keresgél, hátha talál jobbat

3. mert neki így kényelmes, mindent megkap úgyis, ami meg veled van, azt leszarja


Amúgy az eljegyzés nem jelent semmit, ha nem követi max. egy éven belül házasság.

Talán nem kellett volna hozzáköltözni ilyen gyorsan, így túlságosan belekényelmesedett a "jóba".


Szerintem kérdezz rá, hogy mikor akar majd családot?

2012. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha boldogtalan vagy, akkor minek akarod, hogy elvegyen?
2012. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nektek kell tudnod, mi akartok.

Ha te férjhez akarsz menni, akkor mondd meg neki. De a 2. hónapban összeköltözni elég nagy hiba volt ebben az esetben. Minek venne el, hiszen, naná, hogy mindent úgy csinálsz, mintha a felesége lennél, akkor minek a puccparádé?? Neki így sokkal kényelmesebb.

Ennyi ideig együtt laktatok, én max. fél évig várnék, aztán különköltöznék de nem szakítanék. Várnám, hogy ő lépjen.

2012. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ami még fontos, ne szülj neki gyereket házasságon kívül. Mert akkor már sosem fog elvenni, mert "rabul ejtett" a gyerekkel. Persze ha neked fontos a házasság.
2012. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom,hogy a gyűrű és a házasság nyilván nem garancia semmire attól még mehet tönkre egy idő után kapcsolat az már nehezebb ha baba van.De az eljegyzés különleges dolog szükség van rá. Ha csinálunk valamit csináljuk jól vagy sehogy...
2012. ápr. 19. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!