Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Segítség! Nem szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nem szeretem a vőlegényemet! Mit tegyek? Hogyan léphetnék tovább ebből az áldatlan állapotból?

Figyelt kérdés

45 éves vagyok két nagy gyerekkel. Elváltam. Négy éve ismertem meg a barátomat. Úgy éreztük, vére megtaláltuk egymást.30 cm-rel a föld felett lebegtünk, az utcán megszólítottak, h milyen szép pár vagyunk. Másfél éve együtt élünk, egy éve megkérte a kezem, az idén házasodnánk. pERSZE A SZERELEM CSENDESDETT, DE NAGYON KELLEMES VOLT. Csakhogy. A múlt héten elszállt. Mint a madár az aranykalitkából. Elmúlt, elrepült. Ő kérdezi, mi a baj, de nem tudok semmit sem mondani. Nagyon szomorú vagyok. Igyekszik a kedvemben járni, de én inkább elkerülöm, nem akarom látni. Mert zavarban vagyok, hogy nem szeretem.

Segítsetek! Mit tegyek? Nem tudok beszélni...


2010. máj. 7. 09:34
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzel iránta semmit ne menj hozzá feleségül
2010. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%
Nálam is volt már ilyen érzés, négy éves kapcsolatom szállt el nálam egy pillanat alatt. Nem tudom akkor mi a fene ütött belém, de nem sikerült visszaszeretni belé, inkább szakítottam vele. De biztosan nem ő volt életem értelme, mert azután ismerkedtem meg a férjemmel, akivel már 10 éve együtt vagyunk.
2010. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom elképzelni, hogy csak úgy megszűnjön egy ilyen erős érzés, valaminek történnie kellett, vagy te nem vagy felkészülve a házasságra, együttélésre. Szegény ember biztos nagyon szenved és teljesen el van bizonytalanodva, mit is csinálhatott rosszul, amiért így viselkedsz vele, az lenne a korrekt, ha elé állnál és megmondanád, mit is gondolsz. Esetleg még időt is lehet kérni tőle, hogy jobban átgondold, de ne tartsd bizonytalanságban, nincs annál rosszabb. Arról már nem is beszélve, hogy ezáltal a bizalom benne is meg fog rendülni, nagyon kiábrándító tud lenni egy olyan nő, aki egyszer csak rideg lesz de semmit nem mond.
2010. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
66%

ugyanmár :)

ez csak az esküvő miatti pánik, idegeskedés Stb.

ne járasd az agyad feleslegesen!

2010. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
94%
egyik napról a másikra nem száll el a szerelem ok nélkül, csalódtál benne, mondott valami csúnyát, hülyén viselkedett?....valami csak történt h kiábrándultál belőle...ha ez van akkor előbb beszélni kéne róla, mármint ami kiváltotta, csak volt valami?.....ha semmit nem találsz, akkor szerintem bepánikoltál.....ha nem szereted semmiképp ne menj hozzá
2010. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
89%
Velem ugyanez történt, csak 1 évvel az esküvőnk után. Egyszerűen elmúlt. Sokat szenvedtem, gyötrődtem, hogy mit tegyek. Aztán egyik nap eléálltam, elmondtam neki, hogy már nem szeretem és nem akarom húzni az időt, mert a vége úgyis válás lenne. Ő nem akarta, küzdött egy darabig, de aztán rájött, hogy már tényleg csak barátok vagyunk. A válóperen könnyek közt álltunk, sajnáltuk, hogy így alakult. Azóta is jóban vagyunk, eltelt már 10 év, nekem 7 évesek az ikreim, neki 6 éves a kisfia és boldog párkapcsolatban élünk, külön külön. :) Ez az élet. Légy boldog!
2010. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
81%
Igen, de szerintem fiatalon még gyerek nélkül könnyebben vált az ember. 45 évesen, elváltan, két gyerekkel azért elég ritka, amikor valakire így rátalál a szerelem.
2010. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%

Egyet értek 09:42vel és 43mal.

Amúgy meg az életet túlbonyolítják páran. Éveket eltöltenek valaki oldalán és azután jönnek rá, hogy mégsem őt akarják? Mi van ha a következő pároddal is ez lenne és plusz 4-5 évet dobnál ki.. szerintem alapból felesleges 4-5 évet várni pont emiatt. Egy emberről fél, 1 év alatt is el lehet dönteni hogy ő e az aki mellett szívesen lennénk. Persze ha már ennyire kellemetlenül érzed magad mellette, akkor természetesen szakíts vagy kérj szünetet. Szerintem benned is rendeződne ez a dolog..mert sztem is csak pánik és lehet megint őt akarnád ha már szakítottatok

2010. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
84%

Én pont ugyanígy vagyok sajnos, egy tündér talált rám. Kb 2hete azonban én is elkezdtem "semmit érezni". Soha ilyen rendes pasim nem volt, értetlenül állok a dolog előtt.

Én szóltam neki, hogy baj van, beszélgessünk, mert értetlenül állok a dolog előtt, talán együtt rájöhetünk, mi a baj. Akkor este azt hittem, megoldódott. De most elutaztam, és nem hiányzik :(

Nem tudom mi a megoldás a ti esetetekben, kezdjetek el beszélgetni, hátha ti valóban megtaláljátok a probléma okát, akkor kiderül, lehet-e segíteni rajta. Ha nem, szépen el kell köszönni.

Nagyon sajnálom, ez szörnyű érzés!!

2010. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
91%

"A múlt héten elszállt. Mint a madár az aranykalitkából. Elmúlt, elrepült."


Én marhára kíváncsi lennék ennek az okára! Nem a vőlegényed helyében, hanem a Te helyedben. (Is.)


Főleg azért, mert ami így megtörténik egyszer, az megtörténhet máskor is. Ez pedig itt úgy hangzott, mint ami komolyan képes akadályozni a Te boldogságodat. Az is egy tanács, hogy ne agyalj, ne foglalkozz vele, lépj tovább, ha nem szereted. De mi lesz, ha a következőnél is ez lesz? És megint. Aztán majd ott állsz, hogy elmúlt az életed, és fingod sincs, miért nem sikerült jobban?


Én azon a véleményen vagyok, hogy ezekkel foglalkozni kell. Ami melót jelent. Időt, akár pénzt is. Önismeretre, lelki munkára, törődésre önmagaddal. Pusztán agyalni valóban nem jó rajta, ez azonban nem jelenti azt, hogy semmit ne tehetnél. Szerintem inkább most tedd, mint később!

2010. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!