Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném megkérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megkérni a barátnőm kezét, de hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon szereti a különleges,egyedi dolgokat,így szeretném ezt is különlegessé tenni a számára. Szóval nem ez a vacsis,tortába/italba eldugott gyűrűs változatot. Viszont én elég fantáziátlan vagyok ilyen téren. Tudnátok valami jópofa ötletet adni? Nők,ti milyen eljegyzésről álmodoztok? Vagy milyen volt a tiétek?

Köszönöm a válaszokat


2012. aug. 28. 20:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt túllicitálod király vagy: http://www.youtube.com/watch?v=Rt190ZRqGaw
2012. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Sétarepülés közben a földre ki lehetne rakni, a kérdést bálákból mondjuk. Tudom, hogy nem annyira egyedi, de a vacsis megoldáshoz képest mégis maradandó emlék.
2012. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj folytatásos játékot: adj neki cetliken feladványokat, és sok állomás után jusson el arra a helyre, (teszem azt valami hatalmas térre, rétre stb...) ahol várja egy hatalmas plakát/felirat a kérdéssel, hogy hozzád menne-e.
2012. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3as nagyon tetszene!!!!!!:) 18L
2012. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Bérelhetsz magánrepülőgépet a saját szövegeddel, sétáltok, és elhúz felettetek. Vagy bérelhetsz óriásplakátot is a környéketeken!
2012. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyutt alszotok akkor miután elalszotok az ajtója elé (bévülről) tegyél oda egy borítékot és bele a gyűrűt. és a címzetthez írd ida hogy “ hozzám jössz ?“ és amikor nézi akkor lopakodj oda mögé es kérdezd meg, hogy “na?“szerintem tuti siker. remelem segítettem.
2012. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm,ezek nagyon jó ötletek.
2012. aug. 28. 21:18
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Hűű,itt mindenkinek ennyi pénze van?Nekünk albi,meg hotel mellett,nem igazán telne ilyen repülőzésre...Ha esetleg a kérdező sem akar 50-100.000ért bérelni,akkor sztem maradnak a sima lánykérős cselekedetek.Nem tudom,hogy mit szeret párod csinálni,mi a hobbija.Én mániákusan imádom a lovakat,járunk lovagolni,és tök szép lenne,ha leszállna a lóról,mondván,hogy leejtett vmi,aztán odajönne az én lovamhoz,letérdelne,és megkérné a kezem.Vagy ha van kutyátok,kösd a nyakába a gyűrűt,és küld be hozzá a szobába(jó esetben)kirohan hozzád a másik szobába,mire te ott várod térdre ereszkedve...NEm tom ezzel segítettem-e.Amúgy a repcsisek is jók,csak én nem áldoznék rá ha férfi lennék... :D Mert utána még hivatalos eljegyzés a családnak...majd esküvő...Győzd finanszírozni...
2012. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon egyedit szeretnél? Végy példát a páromról :)

A Mátyás Templomba kirándultunk.

Elmentünk egy hegedűs előtt aki valami romantikus zenét játszott, elmentünk a panoráma mellett, végig a templomon.

Majd kifelé menet megkérte a kezem a fal tövében térdig a koszos hóban :D

2012. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
41%
Nézd meg youtube-on, vannak olyanok ahol betanulnak egy táncot ismerősök, rokonok, barátok. Beszélj meg vele egy talit egy téren. Beszélgessetek, sltáljatok. Aztn egyszer a semmiből jöjjenek elő és táncoljanak aztán meg kérd meg a kezét.
2012. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!