Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok, korai megkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, korai megkérni egy 20 éves lány kezét 8 hónap együttlét után?

Figyelt kérdés
Én 25 éves vagyok, szeretné őt feleségül :) Eddigi barátnőimnél még soha nem éreztem azt amit vele, mellette, iránta. Még soha ne voltam ennyire biztos maamban és az érzéseimben. Neki még nem mertem felhozni, mert lehet, hogy teljesen másképp gondolja, lehet hogy túl korainak tartaná. Én meg nem úgy képzelem, hogy eljegyzés aztán majd öt év múlva esküvő, hanem maximum egy-két év :) Szerintetek?
2011. nov. 27. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

8 hónap szerintem nagyon rövid idő

még gondolom tart a köd stb

nekünk is meséscsodás volt 15 hónapig majd jöttek a gondok

én várnék még mindenképpen

majd ha 2-3 éve együtt vagytok jöhet az eljegyzés

szerintem

de úgysem az itt adott válaszokra fogsz hallgatni hanem amit te szeretnél

gondolom megerősítést vártál jórészt, így szerintem az én válaszomat figyelembe se fogod venni ( de ez scak egy tipp volt )

2011. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Nyolc hónap elég idő, ha ismeritek egymást. Belelátni meg senkibe se lehet. A korotok is ideális. De ugye azt nem gondolod komolyan, hogy öt évre rá tervezed az esküvőt? Ha mégis, akkor várj a megkéréssel. Vagy elírtad?
2011. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%

mi 2010 januárjában jöttünk össze, az év augusztusában össze is költöztünk és novemberben estem teherbe

nem bántam meg semmit, szerintem nem volt korán, igaz én nem is akartam éveket várni, amikor a párommal megismerkedtem akkor már az első pillanatban tudtam, hogy mi együtt fogunk családot alapítani


persze mind kettőnknek van munkája, van saját ház és autó ami persze hitel nélküli szóval az anyagi háttér meg volt



23L/29F

2011. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen ideális.De az 5 évet soknak tartom.Minek kell várni?Kérd meg karácsonykor,vagy Mikuláskor,jövő nyáron ,tavasszal esküvő.
2011. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

"Én meg nem úgy képzelem, hogy eljegyzés aztán majd öt év múlva esküvő, hanem maximum egy-két év :) Szerintetek?"


Látom sokak nem tudnak olvasni, a kérdező nem 5 év múlva hanem egy-két év múlva szeretne esküvőt...

2011. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Olvassátok már el ---> NEM úgy képzelem, hogy 5 év múlva...
2011. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Milyen öt év? Olvassátok már el mégegyzser. Nem írtam el.

Köszi az eddigi válaszokat, szívesen veszem a helyeslő és az ellenkező válaszokat is.

2011. nov. 27. 17:42
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

mi az anyátokért pontozzátok le a másikat????????


totál gyökerek vagytok

2011. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bocsi a két 17.39estől, a ti kommenteteket még nem láttam mikor én is kijavítottam a népséget :D
2011. nov. 27. 17:55
 10/19 anonim válasza:
73%

Együtt éltek már? 8 hónap rövid idő, ha nem éltek együtt. Ha együtt éltek, már kiismerhettétek egymást, de azért még tényleg a rózsaszín köd időszaka.

Az érzésekről írtál csak, ott minden rendben.


Mennyire vannak közös céljaitok, mennyire hasonló az értékrendetek? Hogyan rendezitek a nézetkülönbségeket? Milyen viták szoktak lenni nálatok? Fejlődtök -e azokban a dolgokban, amiket mindketten fontosnak tartotok?


Ezek azok a kérdések, amiket lánykérés előtt érdemes átgondolni, akárhány hónap-év után.

2011. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!