Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lánykérés? Szeretném megkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérés? Szeretném megkérni a párom kezét.

Figyelt kérdés
Szeretném megkérni a párom kezét. És szeretnék neki eljegyzési gyűrűt venni. De nem tudom az ujja méretét. Kérjem meg gyűrű nélkül a kezét és majd együtt vegyünk eljegyzési gyűrűt?
2012. ápr. 12. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
nem javasolnám. nincs neki valami gyűrűje otthon? azt elcsórnád a fiókból egy napra, bevinnéd megmutatni, abból lehetne tudni a méretet. meg szerintem akkorát nem lehet tévedni ilyen dologban. max. kicsit nagyobbat veszel, vagy csere is biztos van.
2012. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg húzd az ujjadra a gyűrűjét otthon, amikor nem látja, és jelöld meg picit tollal, meddig ment fel. Akkor már nagyot nem tévedhetsz.
2012. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Semmiképp ne gyűrű nélkül intézd. Az ilyen esetekkel toleránsak az ékszerészek, tehát ha nem lesz jó a méret, közösen visszamentek és kicserélitek kisebbre/nagyobbra. Ilyen egyszerű. :)
2012. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Puhatold ki mit szeretne.


Mert én pl sosem akartam "eljegyzési köves gyűrűt",hülye amerikai hóbort.

Ágyban párnák közt kérte meg a kezem,nagyon aranyos volt,és együtt mentünk el két karikagyűrűt venni,ami esküvőkor került volna át a jobb gyűrűsujjról a balra,de mi rögtön a balra húztuk.

2012. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én párom ezt úgy oldotta meg,h pl mikor sétáltunk, megállt egy ékszerüzlet előtt és viccesen rákérdezett,h na, melyik gyűrű tetszik, melyikkel kérjem meg a kezed. Persze ez még a kapcsolatunk elején volt,amikor még meg sem fordult a fejemben a lánykérés. De megjegyezte h milyen tipusú gyűrűk tetszenek. A méretet meg úgy puhatolta ki,h vett egy egyszerű,orvosiacél gyűrűt e-bay-en,mert állitólag nagyon olcsó volt,s mikor felpróbáltam, láttuk,h egy mérettel kisebb kellene. De ez is a kapcs elején volt.

De egyetértek az előttem lévőkkel, h ne idegeskedj ezen, ha nagy beszűkitik v kicserélik!

Sok sikert és sok boldogságot!

2012. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kérd meg anélkül és majd kiválasszátok a gyűrűt együtt. Nekem legalábbis rosszul esne, ha ebben csak így nélkülem döntene.
2012. ápr. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem legalábbis rosszul esne, ha ebben csak így nélkülem döntene."


LOL:)))

Te sem lehetsz egy egyszerű esett!:)

2012. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem álmomban tekerte körbe az ujjamat a párom egy zsinórral, hogy megtudja mekkora gyűrű kell. Mérnökként ezzel a módszerrel kb 2-3 mérettel nagyobbat vett :) középső ujjamra pont jó. Vegyél egy kb jót, ha nem tudod máshogy lemérni, ingyen vagy párszáz forintért átalakítják, de mindenképp gyűrűvel kérd meg, én csalódtam volna, ha a méretre hivatkozva nem kapok gyűrűt. Sok sikert! :)
2012. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Tegnap megvettem a gyűrüt! Sikerult elcsornom töle egy régi gyürüjét! Vasárnap megis kérem a kezét!
2012. ápr. 21. 01:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Azta, gratulálok előre is! :)
2012. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!