Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A legjobb baratnom meg be sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratnom meg be sem toltotte a 18 at, es mar el van jegeyzve, a csavoja meg ma koltozik oda hozza. Szerintetek velem van a baj?

Figyelt kérdés

En ezt nem toleralom ....

Meg ott van a tojashej a seggen de o mar az eskuvot tervezi.

En mar betoltotte a 18 at de konyorgom nem akarom igy elkotelezni magam....

Szerintem Nagy hulyeseget csinal, es ez elitelendo ...

szerintetek?



2012. szept. 1. 11:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul irtam ." El van jegyezve"
2012. szept. 1. 11:34
 2/17 A kérdező kommentje:
kicsit merges vagyok meg siettem ... igyhat porbaljatok helyesen ki olvasni ... meg 1x bocsi
2012. szept. 1. 11:35
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
szerintem lelked mélyén irigy vagy.
2012. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

dehogy vagyok irigy...

en a baratommal tobb mint 2 es fel eve vagyok eggyut

o az ovevel talan 1 eve meg annyi se ...

2012. szept. 1. 11:44
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem h mi közöd van hozzá?? Ha barátod így gondolja akkor biztos azért van mert ennyire szereti a lányt.


Ne legyél már ilyen irigy :S

2012. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ertsetek mar meg ,hogy egy cseppetse vagyok irigy!

de ezentul ahanyszor talalkozunk mindig ott lessz az utan futo ?

1 ,hogy nagyon megvaltozott , most megy 12.-be es o fontolgatja a gyermek valalast.

En nem rigy vagyok csak egyszeruen el ijesztenek az ijen gondoloatok es szerintem akkor is hulye,hogy meg ki sem elte magat de o ferjhez megy.

En imadom a baratomat ... o is engem de meg soha nem gondoltunk ijenekre

konyorgom fiatalok vagyunk meg! elottunk az egesz elet es oo igy elbassza!

2012. szept. 1. 11:50
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Nincs veled baj. Szerintem még korai 18 évesen az eljegyzés, a legtöbb 18 éves nem gondolja át, csak felnőttnek érzi magát tőle
2012. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Ő így gondolja, Te meg másképp. Majd ha felnőtt leszel akkor megtanulod elfogadni, hogy mindenki másképp csinálja és ettől senkinek nem kell felháborodni.

Ha elszúrja, hadd szúrja el az életét, hiszen az övé.

Ehhez egyedül a párjának és a kettejük szüleinek van köze.

Amúgy, ha valaki házas jó esetben csinál csak barátokkal is programot, ezért ne aggódj.


Amúgy nincs veled baj, csak van valami amit nem értesz, és nem tanultad meg kezelni az ilyen szituációkat. És ha tagadod, ha nem, azért Te is erre vágysz, csak később. Ez is közre játszik abban, hogy dühös vagy.

Próbálj a saját kapcsolatodra koncentrálni! ;)


24N

2012. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkinek más a véleménye ezekről a dolgokról. Azért mert te nem mennél férjhez vagy nem lennél ilyen fiatalon a barátod jegyese az nem azt jelenti, hogy másnak is így kell gondolkodnia. Ha ő így boldog és ezt szeretné hát legyen, vagy jól sül el a dolog vagy rosszul. Akárhány éves vagy ez benne van a pakliban. Megvan a saját véleményed, neked nem jön be a dolog...de ennyi. Ezt hagyd rájuk. Az ő élete. Ha ő így boldog neked alapból semmi közöd beleszólni az egészbe. Sose tudni, hogy alakulnak majd a dolgok. Nem biztos, hogy neki is bulizásra van szüksége, lehet ő tök másra vágyik. Vannak az életben szerencsétlen döntések, de mindenki saját maga dönti el, mit-hogyan...! Példaképp az én egyik barátnőm 15évesen 9.ben jött össze a pasijával. 16volt mikor eljegyezte , 17évesen már a lány szüleinél éltek. Elvégezte a sulit. És még azon a nyáron megtartották az esküvőt. Mindenki korainak gondolta, meg nem is nagyon tűnt a pasi megbízhatónak. Mégis. Azóta már 20 éves és próbálkoznak a babával is amit ők is már suli időben terveztek. Elhamarkodottnak gondoltuk a dolgot, nem jósoltunk nekik ilyen fiatalon sok időt, mégis hűségesek egymáshoz és azóta is imádják egymást. Úgyhogy nem biztos, hogy elcseszik az életüket...de sose lehet tudni... :)
2012. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
koszon szepen a rendes valaszaokat. :)
2012. szept. 1. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!