Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A legjobb baratnom meg be sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratnom meg be sem toltotte a 18 at, es mar el van jegeyzve, a csavoja meg ma koltozik oda hozza. Szerintetek velem van a baj?

Figyelt kérdés

En ezt nem toleralom ....

Meg ott van a tojashej a seggen de o mar az eskuvot tervezi.

En mar betoltotte a 18 at de konyorgom nem akarom igy elkotelezni magam....

Szerintem Nagy hulyeseget csinal, es ez elitelendo ...

szerintetek?



2012. szept. 1. 11:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

19 évesen,fél év "járás"után költöztünk össze a barátommal...7éve tart,azóta házasok is vagyunk,nem érzem,h bármit is elszúrtunk volna...

Tervezgetni lehet,én is tervezgettem/tek sokmindent...ez nem biztos,h megvalósul...

2012. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Anyum 18 évesen ment férjhez, 19 évesen szült. És? Még ma is boldogok és szeretik egymást.
2012. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Igazad van, hogy ez tényleg korai. Nem a lelki,testi érettség miatt alapvetően, hanem inkább a mai világ miatt. Régen kicsit másképp mentek a dolgok, de nem is ez a lényeg..


Mi az hogy nem tolerálod?? Van ehhez bármi közöd? Semmi. Az emberek akkor szoktak így fújtatni, ha irigyek, és belőled süt a düh, ráadásul ti már 2,5 éve vagytok együtt és még nem jegyzett el..Az emberek joggal feltételezhetik, hogy féltékeny vagy. Elhiszem ha nem, de akkor meg el kell fogadni, hogy vannak akik másképp gondolkoznak, mások az elképzeléseik. Az ég világon semmi elítélendő nincs abban amit csinálnak. Lehet véleményed a dologról, de attól még nem elítélendő és nincs is mit tolerálni/nem tolerálni, mivel semmi közöd az ő életükhöz ilyen téren.

2012. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
13%
Decemberben 2 hónap után összeköltöztem a párommal családi problémák miatt, most 19 vagyok, leérettségiztem, a párom dolgozik, novemberre várjuk a kisbabánkat és jövőre lesz az esküvőnk. Ezt egyáltalán nem kell elitélni
2012. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Lepontozás lesz úgy érzem...Én értem mire gondolsz.Sztem te gondolkodsz jól.Persze,nem vagyunk egyformák,és ettől függetlenül tényleg vannak olyanok,akik fiatalon jönnek össze,és életük végéig együtt maradnak,de ritka.Ha visszagondolok,hogy ha a bnőm alig 18 évesen lett volna így,én is furán néztem volna,és legjobb bnő révén persze hogy zavart volna engem is,fura érzések kavarogtak volna bennem.Abszolút nem vagy féltékeny,tényleg számodra nem erről van szó,egyszerűen csak a mai 17-18 éveseknél még nem a csalásalapítás az elsődleges,a bnődnek meg igen,ezt el kell tudni fogadni.Az én bnőm most 26 évesen vár babát(és nem attól a pasitól,akivel 18 évesen járt 3 évig...)
2012. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%

nem tudom, miből gondolja mindenki, hogy kérdező irigyel egy csajt, aki nagy eséllyel elvált nő lesz 22 évesen... nekem annyi idősen még az egyetemen járt az eszem.


az "odaköltözik hozzá" mit jelent? a csaj szüleihez?

2012. szept. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek nem járhat egyetemen az esze, mert írástudatlan. Az meg, hogy valaki eljegyzi magát, nem jelenti azt, hogy nem járhat az egyetemen az esze. Amúgy meg a lány helyében, ha ilyen barátnőm lenne, mint a kérdező, letagadnám, hogy én vagyok a legjobb barátnője...
2012. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!