Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a barátságról? Ti mit tennétek a helyemben, hogy viszonyulnátok hozzá?

Figyelt kérdés

A 'legjobb barátnőmmel' négy éve voltunk legjobb barátnők, amikor megismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon szimpatikus volt, jóban is lettünk. Elég sok időt töltöttem vele, de a legtöbb időt még mindig a 'legjobb barátnőmre' szánatam, mert persze hogy még mindig őt tekintettem annak. Aztán egyszercsak a 'legjobb barátnőm' kiakadt, hogy ne barátkozzak a lánnyal, mert neki nem szimpatikus. Mondta, hogy válasszak kettejük között, de én erre csak annyit mondtam neki, hogy nem fogok választani, mert ő a legjobb barátnőm, és a lány csak az egyik másik barátnőm. Ekkor történt az, hogy a 'legjobb barátnőm' teljesen elfordult tőlem.

Kibékültünk, úgy 2 hónap után, aztán később ő lett jóban valakivel, és ebből az lett, hogy egy évig semmibe vett, átnézett rajtam.

Ez után is kibékültünk, megbocsájtottunk egymásnak, bár úgy érzem nekem kellett többet.

Bekerültünk gimibe, itt eleinte még 'legjobb barátnők' voltunk, aztán megismerkedett valakivel, én is, de én össze is vesztem azzal a valakivel. Ez alatt ugyanúgy 'legjobb barátnők' voltunk, de aztán miután én összevesztem azzal a lánnyal azon kaptam magam, hogy nincs olyanom hogy 'legjobb barátnő'. Teljesen elhanyagolt, alig beszélt hozzám.

Most ugyanez van, csak most néha elhív valahova, de én már azon vagyok, hogy nem tudnék neki megbocsájtani. Egyszer mindketten megtettük, és mindenkinek járt második esély, de úgy érzem, már nem tudok rá úgy tekinteni, ahogy régen. Persze, ha neki ő az új legjobb barátnője, akkor örülök, hogy legalább neki van, de szerintem ez velem erős kihasználás volt.

Nem sajnáltatni akarom magam, mert nincs rá szükség,az ilyen kommentektől légyszi kíméljetek, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2012. aug. 24. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó barátnő az, aki megmondja, hogy "ha ezzel barátkozol, nem leszek a barátod".
2012. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ritkán van olyan, hogy "legjobb barát(nő)". jó barátok vannak, de nem ők nem kötik ki, hogy kivel barátkozzhatsz még rajtuk kívül. (elsőnél a pont)


28/N

2012. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam, de a mostani dolga jobban bántott:/ köszi a válaszokat:)
2012. aug. 24. 11:32
 4/4 anonim válasza:
Az igazi barátság bizalomra épül és önzetlen. Ha a másik ki akar sajátítani és feltételeket szab, az már nem barátság. Sürgősen el kell felejteni.
2012. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!