Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egyszer mosolyogva megkerde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer mosolyogva megkerdezte a parom, hogy leszek e a felesege, es en igent mondtam, akkor mar elvagyunk jegyezve?

Figyelt kérdés
Egy helyen olvastam, hogy a gyuru csak egyfele divat. Nemkaptam gyurut, se semmi ilyesmi, csak ugy szobakerult a tema, es megkerdezte. De akkor most mi van?

2012. szept. 9. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ehhez hasonló kérdés már volt...te tudod eldönteni, mégpedig abból hogy milyen volt a hangsúly...én nem venném annak.
2012. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Szex elött én is mindig ezt kérdezem.
2012. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Én sem venném annak.
2012. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Novemberben lesz az 5. evfordulonk. Amikor ezt kerdezte, akkor olyan vicces, nevetgelos hangulatban voltunk, de a kerdesnel ugy elkomolyodott. En ezt ugy nem vettem annak. Mostanaban pedig eleg sokszor hozza fel o az eljegyzes temat. :)
2012. szept. 9. 19:58
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Akkor legyél türelmes, lehet tervez valamit.
2012. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor azt mondom, hogy nem elem bele magam, nem elem bele magam, es mar keso :) mar beleeltem :) turelem, turelem rozsat terem :) koszi a valaszokat :)
2012. szept. 9. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez eljegyzés lenne, akkor én már nagyon sok vőlegénnyel büszkélkedhetnék. Életem során jó pár férfi mondta ezt
2012. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem o az elso, aki ezt mondta... :)
2012. szept. 9. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, várd meg míg tényleg komolyan mondja, lehet ez beetetés hogy beleéld magad, aztán semmi , majd hirtelen meglep vele és akkor lesz nagy csattanó :) mi is 5 éve vagyunk együtt és nálunk is így ment 1 hónapja ....:)
2012. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
# 9 es megvolt az eljegyzes, vagy nem?
2012. szept. 9. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!