Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezte egy idős rokonom,...

Megkérdezte egy idős rokonom, hogy "Azért nincsen barátod mert túl igényes vagy"? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Bármikor beszélek vele előjön a téma, hogy "Ennyi idős korodban már illene hogy legyen barátod, mert ki fogsz futni az időből, és később már egyre nehezebb lesz barátot találni". Mondtam, hogy ne tessék aggódni miattam, majd lesz valami, meg amúgyis most itthon vagyok, mert munkát keresek. Erre jön azzal, hogy bemutatja az unokáját aki nagyon jóképű. Mondtam, hogy nem kell köszönöm. Aztán megkérdezte, hogy "Azért nincsen barátod mert túl igényes vagy? Nem szabad válogatósnak lenni, mert tökéletes férfi úgysincs, mindenkinek vannak hibái" Az őrületbe kerget, hogy állítsam le máskor?


22/L


2011. szept. 10. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudod leállítani, idős. Kerüld el, hacsak lehet.
2011. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De amúgy nem is vagyok túl igényes...Meg visszakérdeztem, hogy ebben azért nem árt igényesnek lenni, nem? Miben legyek ha nem ebben...

Nem kell, hogy álompasi legyen, de legyen benne valami olyan ami tetszik + ugye nem árt, hogy én is tetszem neki. Na ez már a neccesebb dolog...

2011. szept. 10. 17:19
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Ne foglalkozz vele, az ő idejében már megvolt a párja, és lehet, hogy pár év múlva alkoholista lett, de hát ő nem volt túl igényes. Miért kéne csak azért együtt lenni valakivel, mert mást az megnyugtat. Ilyenkor mond azt, hogy kialakulóban van.
2011. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Mondd azt neki, hogy ismerkedsz valakivel, de még nem jöttetek össze, persze össze fogtok. Ezzel megnyugszik. Én így intéztem el egy 73 éves rokonomat..
2011. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire tolakodó, akkor legközelebb kérdezd meg, h azt javasolja, h mindenkinek szétrakd a lábad? meg, h lehet, h a néninek gusztusa van bárkire, de az az ő dolga, te nem mész el akárkivel. Esetleg azt is meg kérdezheted, h mikor szexelt utoljára, mert lehet, h inkább a saját magánéletével kellene törődnieés nem a tiéddel.
2011. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
17:21 Zsenialis! Sot, fuzd hozza, hogy ez a fiu rendes mert nem ront ajtostul a hazba igy lehet hogy meg honapokig tart mire osszejottok igazan:))
2011. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
IHM-nek volt jó ötlete erre.Egy temetés után,kérdezd meg,hogyan gondolja az övét,mert már ilyen korban illik foglalkozni vele.
2011. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Sztem mondd meg neki, hogy attól még, hogy a nők nagy része kapcsolatfüggő, és nem tud teljes életet élni pasi nélkül, te nem olyan vagy, és inkább kivárod, amíg találsz egy férfit, aki megérdemel téged, nem pedig ö9sszejössz az elsővel, akink megtetszel, aztán nyögöd évekig, hogy alkoholista/hímsoviniszta/birtoklási vágya van/ok nélkül féltékenykedik/bunkó/nem tisztel/játékgépezik/teljesen más elképzelései vannak az éeltről/nem szereted...
2011. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Softness ***** válasza:
77%
nem szabadd rosszabbal megelegedni csak azert hogy legyen valaki...
2011. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Semmi köze hozzá! egyébként meg minek beszélgetsz vele?

a te magánéleted csak rád tartozik. Az egy dolog, hogy az ő idejükben az volt a divet, hogy a szülők összeadták a kölkeiket, aztán le volt rendezve a kapcsolat, az már nem volt szempont, hogy jó is legyen. De ugye manapság meg már dönthetünk, hogy kivel állunk össze és mikor.


Egyébként nincs tökéletes pasi de tökéletes csaj se. Viszont nem ez számít, hanem hogy működjön a kapcsolat.


26/pasi

2011. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!