Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért kelt bennünk nőkben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelt bennünk nőkben olyan érzéseket, hogy minket kevésbé szeretnek az, ha mást előbb kérnek meg?

Figyelt kérdés

"Mi régebb óta vagyunk együtt, mégse engem kértek meg előbb"

"Őt biztos jobban szeretik, mert az ő barátjuk előbb szánta el magát"

Szörnyű! Komolyan... Én próbálom magamban elfojtani ezt az érzést de akárhányszor látom, hogy körülöttem sorra eljegyzik a lányokat nekem egyre rosszabb...

Igyekszem nem kimutatni...

Tudom, hogy párom elfog, hallottam, hogy erről beszélt egy haverjával... De lassan kezd elfogyni a türelmem, lassna úgy érzem nem bírom tovább magamban tartani pedig még csak 3 éve vagyunk együtt.

Akkor kezdődött mikor azt mondta legszívesebben már most megkérne... Előtte sose jutott eszembe, csak sajnos akkor az a bizonyos bogár beköltözött... :(

Gondolom nem én vagyok ezzel egyedül így...

Gyűlölök féltékeny lenni!


2012. okt. 7. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Öhm... a "bennünk nőkben" nem igazán valós. Merj E./1.-ben beszélni, különben soha nem nézel szembe a problémáiddal.


Egyébként azért van, mert sokan buták. Ha két ember szereti egymást, lehetnek ők az utolsó pár a világon, akik nincsenek eljegyezve, nem múlik ezen a boldogságuk.

2012. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, én örülök ha mást megkérnek, mert ő boldog.

Gondolom valamiért azt képzeled, hogy csak akkor lehetsz boldog ha megkérik a kezed. Csak amíg vársz valamire, addig történik az, amire valójában vársz, viszont így lemaradsz róla.

2012. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok a problémáimmal azért beszéltem többes számban, mert itt gyakorin a kommentekből/kérdésekből ítélve sok nő hasonló képzetekkel küzd mint én. És nem értem miért...
2012. okt. 7. 18:27
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj, hogy beléd nevelték, hogy ezt hidd. És nem tudsz rajta továbblépni.
2012. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Mert nem tudnak - egyesek - elrugaszkodni attól az elferdített kapitalista/amerikanista/ilyen-olyanista valóságtól, amibe beleszületnek. A boldogságot olyan eseményekben mérik, amik a filmek, barátnők, tinilányos ábrándok szerint őszinték, tiszták, szépek, és megfeledkeznek arról, milyen jól tud esni az a bizonyosság, hogy "igen, engem akar". A tudat többet kellene, hogy jelentsen, mint az a sz.ros(bocsi) gyűrű. Az emberekbe általában bele van kódolva, hogy utálnak kilógni a sorból, vagy épp ellenkezőleg: ki akarnak tűnni a tömegből. Ez a két véglet létezik, nem igazán vannak "köztes" emberek, akik észre tudják venni a SAJÁT, VALÓDI életük szépségeit, ahelyett, hogy ábrándok után futkosnának.


Szerintem.

20L

2012. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Kedves utolsó, ritka ilyen okosság és szinte bölcsesség egy fiatal szájából , szinte ugyanezt írtam volna , de valószínű(tapasztalat) alapján jöttek volna a leszavazások. Örülök, hogy nem vagyok egyedül. 22/L
2012. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Köszönöm. :) Jönni fognak azok, ne aggódj. Ilyen kis fiatal libák, mint mi, semmit nem tudnak az életről, csak azt hiszik, tudod. ;)
2012. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%
A nők kicsit butábbak mint a férfiak, azért.
2012. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Eszerint egy okos férfi magához méltó társat a saját nemén belül keres.
2012. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

ez nem feltétlen ész kérdése, inkább személyiségé

lehet van valami személyiségzavarod ami miatt ez fontos ennyire, meg amiatt "mi nők"-ről fantáziálsz

2012. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!