Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Úgy érzem mindent elrontottam ezzel. : /

Figyelt kérdés

Próbálom röviden : )

Van egy fiú akit igazából még neten ismertem meg kb. 2 hete. Már az elején olyan furcsa volt,valahogy más mint akiket ismerek.De onnantól kezdve sokat beszéltünk, láttam is róla képet,aranyosnak tartottam helyesnek viccesnek stb.Valahogy be kellett látnom hogy ilyen rövid idő alatt de beleszerettem :s:). Egyik beszélgetésünk közben megkérdezte hogy ha közelebb laknánk egymáshoz lenne-e esélye.Meg még ehhez hasonlókat kérdezett,azt is hogy ha meg egy helyen laknánk,akkor mi lenne velünk?. Ő gondolta,csak azt mondta hogy tőlem akarta hallani hogy járnánk.De azt is mondta,hogy a távolság akadály,és szerintem ott rontottam el az egészet, mert azt mondtam neki,hogy kár,mert szeretem őt.Teljesen ledöbbent hogy ilyen rövid idő alatt,azóta nem is nagyon beszéltünk.

Most annyira rossz az egész mert tudom hogy az én hibám és tönkretettem ezzel mindent..14L.A fiú 15 éves.


2012. jún. 9. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez az oka annak, hogy nem beszéltek az kissé gyerekes. Bár a korotokat elnézve nem is csodálom. Mondd el neki őszintén, h mit gondolsz az egészről, ha most úgyse beszéltek, akkor rontani már nem ronthat a helyzeten, ha pedig javul vmit, az csak jó.
2012. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még annyi volt hogy aznap este leirta hogy ha tényleg rendesen ismerném nem szeretném,mert volt barátnője,de megcsalta..Egy másikat is, három lánnyal ( de ezek régen voltak.) . öngyilkos is akart lenni régebben,meg ilyesmik :s
2012. jún. 11. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is neten ismertem meg a barátomat több mint egy évvel ezelőtt. Egy mondatból indult minden. A gondolkodása többnek néz ki mint az életkora. Ő 21 éves. Reggel találkoztunk elősször a neten (nem akarom leírni, hogy merre, mert hitetlennek hangzik, de mégis igaz), de mivel ő ment fél 7-re dolgozni így csak 20 percet beszéltünk. Majd du-tán probálgattam írni neki és egyszer csak online volt... Elkezdtünk beszélgetni felvettem egy bizonyos beszélgetős programra. Minden nap beszéltünk/beszélünk. Pár nap alatt nagyon megkedveltük egymást. 2-3 hét után ez több volt mint like. Ő is azt érezte meg én is. -de találkozást viszont nehéz volt összehozni, mivel Ő sok-sok km-re lakik tőlem (nem Magyar), de mivel szerelmes lett így 2 hónap után beteget jelentett a munkahelyén 1 hétre és eljött hozzám, na akkor értetük meg hogy ez szerelem és azóta is boldogok vagyunk bár nem sűrűn találkozunk, de köztünk a távolság nem akadály. Amikor tud csak jön vagy pedig én megyek. Terhes is voltam Tőle, de elment a baba :| Kövi tali augusztusban lesz :) Én is ismerem az Ő múltját, nem a legszebb, de viszont megváltzott miután elköltözött és így a barátaival nem találkozott/találkozik sűrűn pedig csak 15 km köztük a távolság. Szal a távolság nem akadály ha biztok egymásban és tényleg szerelmesek vagytok, bár ahogy nézem ti még nagyon fiatalok vagytok.


19/L

2012. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!