Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mekkora presztízst jelent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora presztízst jelent, huszonéves pasinak 40-es nőt fogni?

Figyelt kérdés

Nem alkalmilag, hanem hosszútávra. Joggal lehet rá büszke?

Illetve 40-es nők, ti büszkék lennétek 20-as párotokra?



2012. okt. 15. 14:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem túl nagy lenne a korkülönbség.

A huszonéves fiú lehet,hogy még bulizna,egyetem..satöbbi.

A negyvenes nők pedig inkább a biztos kapcsolatokat keresik.

2012. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
21%
Te büszke lennél ha a turiban egy szakadt ruhát vennél?
2012. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
Semekkorát??? már ez miért lenne presztízs????
2012. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, most valakinek a korára kell büszkének lenni? Hogy eddig nem halt meg, vagy miért?
2012. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
Ha presztízs lennék számára, akkor biztos nem. De magamra se.
2012. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
68%

mi a baj , a turkálóval kedves? ott is vannak jó dolgok. ott is vannak kiváló dolgok.

ahogy egy fiatal megkíván egy negyvenest (esetleg idősebbet) , úgy megkíván egy idősebb egy fiatalt .

essen jól! az a lényeg.

2012. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
31%
Mi presztízs lenne abban, hogy huszonévesen sikerült a férfinak egy kiélt, valószínűleg már gyereket nevelő, fénykorán jócskán túllévő asszony ágyasává szegődnie??? Még szülni sem fog neki valószínűleg. Ha mégis együtt maradnak, akkor a férfi 10 év múlva 30-35 éves lesz, a nő meg 50-55. Az milyen már, láttatok már ötvenes nőt? No nem a botoxolt, retusált színésznőket, hanem a magyar átlagot! Hagyjuk már ezt a marhaságot...
2012. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Na jó, nem a Pán Péter szindrómás huszonévesekre gondolok, hanem akinek rendes állása van, megteremtett egzisztenciája, kinézetre is dögös pasi és úgyszint. biztos kapcsolatot akar.
2012. okt. 15. 14:42
 9/33 anonim ***** válasza:
22%
erre mondják pestiesen, hogy álmodik a nyomor
2012. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
37%

Én negyvenes nőként lehánynám magam ha a gyerekem korú fiatalember hozzám érne.

Mindkét fél részéről aberráció. A fiú tuti, hogy pszichésen sérült, anya komplexus stb. a nő önértékelési és egyéb zavarokkal küzd. Hiába nézek pl. én is állati jól ki, de mint eü.-ben dolgozó tudnék a szövetek 20 éves és 40 éves különbségéről regélni. Ezért is hiába varratják műttetik ezek a nők magukat a belső részeik kezeik elárulják a kort. Ha egy 20 éves hapsi az anyjával akar lefeküdni, ott a fejben nagy gáz van.

2012. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!