Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretnék segítséget kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék segítséget kérni ötleteket hogy kérjem meg kedvesem kezét? Olyan dolgot szeretnék amire élete végéig felejthetetlen legyen és szívesen emlékszik vissza. Köszönöm előre is a válaszokat.

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit szeret. Ha romantikusabb alkat, vacsora, és megkéred a kezét. Ha nem romantikus, akkor is több ezer módja van. Elmentek sétálni, vagy oda, ahol az 1. randitok volt. Ha szereti a nyilvánosságot (és van pénzed) kiíratod valahová a kérdést. Megkérheted abarátaitok körében, úgy hogy kttesben vagytok, vagy akár úgy is, hogy otthagyod valahol a gyűrűt. Legyél egy kicsit kreatív, ne mi mondjuk meg, akik nem is ismerik lányt.

[link]

2012. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Bungee jumping, tandem ugrás? De ha személyreszabott választ szeretnél, akkor ennél kicsit többre lesz szükségem :) Mesélj rólatok,milyen dolgokat szerettek,milyen beállítottságúak vagytok..
2012. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
nem ismerünk titeket így nem tudunk jó tanácsot adni...én pl felpofoztam volna ha nagy nyilvánosság, barátok körében teszi meg......ráadásul így sem emlékszem belőle sokra olyan sokkot kaptam :D
2012. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Romantikus lelkek vagyunk , az első évfordulónkon elhívtam vacsorázni éterem ,virág hangulat fény stb...

Az eljegyzést azt mindenképp szeretném ha nyilvános helyen lenne de család és barátok nélkül.

2012. okt. 17. 16:54
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Megkérdezed tőle, hogy hozzád megye-e feleségül,ha igent mond húzd az ujjára a gyűrűt és annyit mondj neki:" A mai naptól ehhez tartsd magad!" Nem kell hozzá se gyertyafény se más extravagancia, mégis emlékezni fog rá, míg él. Tudni fogja, hogy az egy életre szóló pillanat.
2012. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az eljegyzésére mindenféle cifrázás nélkül is emlékszik az ember. Nekem a párom isteni vacsorát készített és utána kérte meg a kezem. Tökéletes volt és soha nem felejtem el
2012. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is emlékezetes lesz, akárhogyan történik, nekem hétköznap vacsi után mackóban kérte meg a kezem a férjem a konyhában, mégis emlékezetes és nagyon boldog voltam :) és vagyok is.
2012. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Én egy nyaralás során kértem meg a kezét! Előttünk a tenger, stb.


Tuti nem fogja soha elfelejteni :)

2012. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Engem is úgy kértek meg, mint ahogy az előző írta. Emlékezetes volt!


De a helyszíntől is fontosabb a hangulat, a kimondott szavak. Ne "csak" annyit mondj, hozzámjössz? Ez olyan rövid, egyszerű. A nők szeretik kiélvezni azt a pillanatot. Mondjuk mond úgy: megtisztelnél azzal, hogy az egész életed velem éled le? vagy valami hasonló. A romantikus lányoknak biztosan bejönne egy ilyen szépen megfogalmazott, hosszas mondóka. Illetve a féltérd is nagyon romantikus tud lenni.

2012. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem s tengerparton kérték meg a kezem 2 hónapja...egy sziklán csücsülve a naplementében gyönyörű volt pedig nem vagyok olyan nyálasan romantikus alkat.....
2012. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!