Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vasárnap este kérem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap este kérem meg a párom kezét. Szerintetek is jót találtam ki?

Figyelt kérdés
Ő 24 én 27 vagyok.Vidámak,fiatalok.Így azt gondoltam,hogy nem úgy akarom,hogy megéljük ezt az egészet,mint egy gyászmisét,meg azt sem akarom,hogy feszengjünk,így foglaltam egy kis hangulatos helyen egy kétszemélyes asztalt,gyertyafény egyebek.Talán kicsit megszokott,de itt jön a csavar a dologban. Gondolkodtam,hogy kérjem meg,de egy kis fiatalos lendületet is vinni akartam bele és gondoltam,induljon el egy szám mikor ott vagyunk ketten ,és jöjjön rá abból,meg persze a dal után személyesen is megkérem,csak ez olyan kis plusz meglepi lenne. Mit gondoltok Bruno Mars Marry You című számáról? Szerintem olyan kis fiatalos vidám,mint mi és ő imádja ezt a dalt! Vélemények? :)
2012. nov. 16. 01:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
93%
hat oregem. :D ez tenyleg nagyon fiatalos meg vidam. sokat gondolkoztal ezen a nagy otleten? a csavar meg eszmeletlen komolyan a lelegzetem is elakadt. tele van lendulettel vidamsaggal fiatalsaggal, kesz vagyok, en meg ilyen allat lanymegkerest az eletemben nem hallottam :D lol.
2012. nov. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 A kérdező kommentje:
Hát tudod haver,nekem ez fontos dolog és lehet,hogy neked ez semmi,de nekem és a kedvesemnek is biztosan egy örök emlék marad. Ha esetleg még angolul is tudsz akkor le is tudod fordítani,miről szól a dal...
2012. nov. 16. 01:41
 3/81 A kérdező kommentje:
De jöhet a negatív kritika is,az is vélemény és én vagyok annyira intelligens,hogy nem pontozok le senkit,hisz mindenkinek más az ízlése (hál'isten) ,csak kíváncsi lettem volna,hogy a hölgyek hogy vélekednek egy ilyen lánykérésről.
2012. nov. 16. 01:43
 4/81 anonim ***** válasza:
88%

Nos, ha alapból nem szól zene a helyen, akkor szerintem jó ötlet, mert feltűnő lesz, ha felcsendül.

Ha viszont amúgy is szól valami a háttérben, lehet, hogy fel sem fog tűnni neki...

Nekem legalábbis nem tűnne fel (bár én merőben más zenét hallgatok, szóval az ehhez hasonlókra én oda sem figyelek :))...


Egyébként az ötlet nem rossz, ha tényleg valahogy "kiemelkedik" a zene, és odafigyel rá a leányzó :)


20/L

2012. nov. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:
Elintéztem,hogy az a zene menjen majd amit én viszek.És ha ezt meghallja a rádióban is mindig felkapja a fejét. Nem is az előadó a lényeg,hanem a szám mondanivalója.Persze ezt is lehet így is úgy is értelmezni,de én tudom,ő hogy értelmezi :)!
2012. nov. 16. 02:09
 6/81 anonim ***** válasza:
92%

Ha te tudod, hogy ő értelmezi és nagy durranás lesz akkor hajrááá.

Sok Sikert :)

2012. nov. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
95%
Nem mondok nagy véleményt, de valamilyen szinten egyetértek az első válaszadóval. Igazából nincs benne semmi egyedi, sokan csinálják ugyanígy. De ha neked meg neki tetszeni fog, hát ámen. Csak ennyit akartam. Amúgy lány vagyok.
2012. nov. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy nincs benne semmi egyedi,de szerintem minden lánykérés egyedi,hisz minden pár más és más :).Köszi a válaszokat.Amúgy mi szerencsére tudnunk angolul...
2012. nov. 16. 02:54
 9/81 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem,feleslegesen magyarázom,mindegy.
2012. nov. 16. 02:55
 10/81 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem az ötlet nem rossz.:)

Sok boldogságot!:)

2012. nov. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!