Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 7 hetes terhes és...

Ma vagyok 7 hetes terhes és tegnap este 2-3 csepp barna folyást találtam a bugyimon. Görcseim nincsenek. Szerintetek mitől lehet? Menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Beagyazodasi vérzés lehetett.
2012. nov. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beágyazódási vérzés, mikor 7 hetes a kérdező?! :)


Kedves kérdező!

Nekem is volt, kb ugyanekkor. Felhívtaam a dokim, aki azt mondta, hogyha nem görcsölök, nem vérzek, és nincs további barnázás, akkor semmi gond. Vegyek be egy magnéziumot és pihenjek le. A szervezet emlékszik a menstruációra, és emiatt volt.

Persze, ha megnyugtat, akkor inkább nézzen meg doki.

De nekem elmúlt akkor, a baba is jól volt, voltam utána uh-n.

Szóval szerintem nincs baj, pihenj le, vegyél be egy magne b6-ot, vagy egy béres magnéziumot, és ha nincs több barnázás, akkor szerintem emiatt volt. :)

33 hkm

2012. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gabszem ***** válasza:
Nekem az elején nagyon sokat fájt a hasam (kb. az első 3 hónapban) és nagyon megijedtem. Az orvosom elmagyarázta, hogy a méh kb. akkora alapesetben mint egy mandula. Terhesség esetén iszonyat mértékben elkezd nőni és ez főleg az elején lehet fájdalmas is. Ha nincs vérzés akkor nem kell félni.
2012. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemrég megint volt pár csepp,felhívtam a védőnőmet Ő is azt javasolta,hogy pihenjek.A hátam fáj egy kicsit,de semmi más.Vettem be magnéziumot és most pihenek.Remélem tényleg nem lesz baj.
2012. nov. 2. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt mondta, hogy a terhesség alatt semmilyen "színes" folyás nem normális és azonnal hívjam. A 7. és a 11. héten is volt ilyen, de rendben volt minden.
2012. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz!

Nekem is volt ilyen 2 hétig tartott és sárgatest hormont kellett szednem, hogy megerősödjön a terhesség.

38 hkm

2012. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!