Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Melyik a jobb eljegyzésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb eljegyzésre?

Figyelt kérdés

[link]


vagy:


[link]


2012. nov. 20. 21:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Egyik sem. Ezek csak kísérőgyűrűk. Eljegyzésre karikagyűrűk kellenek. Legalábbis magyar szokás szerint.
2012. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az első jobban tetszik, de csak azért mert a fehérarany és az ezüst híve vagyok. 21/L
2012. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Eljegyzési gyűrűnek tökéletes mindkettő, mert a jegygyűrűnek kell lennie karikagyűrűnek.
2012. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Én ugyanolyannak látom mindkettőt. Szépek, de én az extrábbakat szeretem. Ettől függetlenül, bármelyiket is választod, biztosan tetszeni fog a kiválasztottadnak. :)

Egy kalappal és sok boldogságot! :)

2012. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Szerintem is a jegy gyűrű kell hogy karika legyen.. :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. nov. 20. 21:45
 6/25 anonim ***** válasza:
65%
Ezek lánykérésre valóak. Nekem a második jobban tetszene, ha a két fém színe nem ütne el ennyire egymástól.
2012. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Quorra ***** válasza:
16%
Egyik se. Nekem nem kéne kísérőgyűrű.
2012. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szépek!:) de én az 1. re voksolnék!:)
2012. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az első formája tetszik jobban, csak én az aranyat szeretem, így nekem abból jobban tetszene. Amúgy nem tudom, hogy mi a magyar szokás, én egy ilyen köves gyűrűt kaptam, mikor a párom megkérte a kezem. Karikagyűrűt a házasságkötéskor húztunk egymás ujjára. Vagy már a jegyességet is jelölni kell karikagyűrűvel? Én azt hittem, azt csak a házasok hordják. És ránk sem nézett senki ferdén, amiért akkor húztuk fel őket először. Viszont a jeggyűrűm alapján mindenki tudta, hogy engem már eljegyeztek.
2012. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
6%
Egyik se, fölösleges pénzkidobásnak tartom a kísérőgyűrűt.
2012. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!