Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 1 pár gyűrű eljegyzéskor,1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 pár gyűrű eljegyzéskor,1 pár gyűrű esküvőn?

Figyelt kérdés

Én úgy álmodtam meg a lánykérésemet, hogy 1 pár rhódium, esetleg ezüst karikagyűrűt hordunk, én is egyet, a párom is egyet, esküvő előtt meg kiválasztunk közösen majd egy másik pár arany karikagyűrűt, amit az esküvőtől kezdve viselünk.

Ez így szerintetek hülyeség? Csak én szeretném, ha már eljegyzés után látható, érzékelhető lenne, hogy kit választott(tunk) örök párnak.


2012. nov. 29. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az eljegyzésünkkor vettünk egy pár arany karikagyűrűt (hagyományos, sima karikát) és egy "kísérőgyűrűt" (Nem tudom, máshol hogyan hívják.): egy pici kő van benne.

Eljegyzéskor a bal kezünk gyűrűsujjára húztuk, esküvőkor pedig áttettük a jobb kezünkre.

Én is úgy akartam eredetileg, ahogy te, de a leendő férjem azt mondta, hogy ha már gyűrűt húz (sose hordott ékszert), akkor arany karikát és slussz, passz! :-)Úgyis összeházasodunk egyszer, mondta ő, nem vacakol másik gyűrűvel. Hát, az én emberem már 19 évesen is ilyen határozott volt, az elmúlt 16 évben sem változott!

2012. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Hülyeség igen. Már azt is hülye szokásnak tartom, hogy mostanában eljegyzésre csak a csaj kap egy gyűrűt, aztán esküvőn van két karika gyűrű. Régen az eljegyzéskor volt a két karika gyűrű bal kézre, esküvőkor ugyanez jobb kézre.

Ha annyira akarod, hogy már eljegyzéskor is látszódjon ki a párod, akkor válasszad így. Amúgy is ez a normális.

2012. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk az eljegyzésünkkor egy kicsi köves ezüstgyűrűt kaptam a páromtól.Esküvőre meg majd veszünk karikagyűrűt. Szerintem,ha te már viseled a gyűrűd,akkor tudni fogják,hogy válaszottál magadnak párt,és mivel a pároddal jelensz meg mindenhol,így egyértelmű lesz,hogy ő az :).szerintem neki felesleges gyűrű. Amúgy meg szerintem annyira tenni kéne arra magasról,hogy ki mit gondol.
2012. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
igen, szerintem te azon görcsölsz, h a férjed ujján nem lesz gyűrű az esküvő napjáig. kár ezen parázni, ezen semmi nem múlik.a megoldásod nyakatekert és bonyolult. vagy most legyen meg a végleges gyűrűpár v csak kísérő neked és a párodon semmi (emiatt nem fogják lecsapni a kezedről, a tiédről pedig mindenki sejti majd, h eljegyzési)
2012. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, ahogy gondolod. Ha jegyesek, akkor mindketten hordjanak gyűrűt (mindegy, hogy az arany karikagyűrű, vagy még egy másik), de ez a mostani "a lány el van jegyezve, a fiú nem" divat tiszta hülyeség...
2012. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is igy van h van egy ezüst eljegyzési gyűrűnk, ezt balkézen hordjunk mind2en, együtt vettük meg, és esküvöre meg vettünk,egy pár egyszerű arany gyűrűt, azt meg jobb kézen hordjuk. Inkább párom ötlete volt de nekem is nagyon tettszik, én annyit mondtam neki, h a kisérő gyürüvel hagyjon békén, nem szeretnék olyat. :)

üdv 22N

2012. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!