Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire elterjedt dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elterjedt dolog, hogy a házasulandó felek nem tartanak hivatalos eljegyzést a szülők vagy a szűk család előtt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem eléggé. Mi sem tartottunk. Őszintén szólva fel sem merült, hogy kellene.
2012. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
mi nem tartottunk, elmentünk vacsizni, párom előkapta a gyűrűt és megvolt az eljegyzés, én nem is számítottam rá
2012. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gyakori.

Nekünk sem jutott eszünkbe ilyesmit tartani.

2012. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

Nálunk meg fel sem merült, hogy ne tartsunk!


Mindennek megvan a sora rendeje, mint a rétesevésnek!

Volt lánykérés(ahol megkértem a kezét), volt eljegyzés(ahol a szülőktől kértem meg a kezét), és az esküvő meg a lagzi!

Így kerek a világ!


De ha nem volt eljegyzés, attól még szintén lehet teljes az életetek.

2012. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi sem tartottunk, eszünkbe sem jutott. Amúgy meg nem is értem, hogy miért kellene? Az eljegyzés kettőnkre tartozik, a mi életünk, mi döntük róla, az esküvőre pedig eljött a család
2012. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Mi nem akartunk, de a család kieszközölte. Páromnak anyámtól kellett kikérnie, de persze akkor már rég megvolt a mi igazi eljegyzésünk. Azért nem apámtól, mert elváltak, és ő nincs már ott semmilyen családi rendezvényen. Egyikükkel sem túl jó a kapcsolatom, de ha a családnak így jobb érzés volt, hát megtettük, de visszanézve elég komikus volt... Utána pezsgőztünk, meg ettünk vacsit, de az eljegyzés nélkül is lett volna. Szóval a miénk inkább félhivatalos volt.
2012. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk nem volt,párom megkérte egyik este a kezem,másnap egy vacsi keretében elmondtuk a szülőknek.
2012. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk se volt, szülők kicsit próbálkoztak mikor megtudták hogy megkérte a kezem, mert nekik volt persze még anno, de mi mondtuk hogy fölösleges, nem kell, aztán nem is lett.
2012. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%

Minek az eljegyzés, amikor már a többség az esküvőt is hanyagolja?

És valójában nem a papír adja a boldogságot, és nem az eljegyzéstől, esküvőtől lesz egy kapcsolat hosszantartó, jó, vagy éppen rossz.

2012. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk sem,minek? Kettőnk dolga,nem a családé.

Próbálták erőltetni,de nem,ahogy templomba se.

2012. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!