Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ki a fontosabb? A család vagy én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a fontosabb? A család vagy én?

Figyelt kérdés

Párommal két éve vagyunk együtt. Szóba került az eljegyzés és az esküvő köztünk.

Megbeszéltük, hogy karácsonyra megcsináljuk az eljegyzést. Elment a karácsony nem lett semmi.

Ezután mondta, hogy akkor megcsináljuk születésnapomra. Márciusban volt a születésnapom akkor sem lett semmi.

Nem hoztam fel a témát, mert úgyis akkor jegyez el amikor akar, erőltetni meg nem akarom, de magától felhozta a témát, hogy majd évfordulós ajándéknak megkapom.

Most közölte, hogy nem kapom meg, mert az anyja mit szólna hozzá, meg hogy honnan van neki pénze meg ilyenek. Jönnek megint a kifogások ahogy érkezik az évfordulónk. Szerintetek érdemes vele tovább lenni, mert ezek szerint nem meri felvállalni a családja előtt, hogy velem tervezi az életet. Mert egy 10-20ezer forintos gyűrűt nem mer megvenni akkor mi lesz később az esküvővel?

(ja a családja amúgy is kijelentette, hogy nem jön el sem az eljegyzésünkre sem az esküvőnkre úgy tervezzünk bármit).



2012. ápr. 17. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
együtt laktok?
2012. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

nagyon kedves családja van


ha szereted akkor ezt beszéld meg vele minél előbb, mert ha soha nem akar feleségül venni akkor nincs értelme folytatni, ha viszont csak az anyja miatt akkor, gyűjtsetek közösen pénzt és akkor senkinek semmi beleszólása, hogy az összespórolt pénz mire költitek

2012. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt ilyen kifogásokat keres, szerinted mit kell lépned? nem veszlek el, meg nem jegyezlek el mert jaj anyuci mit szól? te jó ég. Ha te párod is olyan lenne mint az enyém akkor azt mondom oké, ő megmondta anyjának, hogy a magánéletébe ne szóljon bele, persze akkor már együtt laktunk szóval nem arról van szó , hogy otthon lakott. A másik. Ha még nem laktok együtt akkor még biztosabban állítom, hogy ne jegyeztesd el vele magad. Lakva ismerszik meg az ember, és ha ti még ezen sem estetek át akkor ott előbb utóbb nagy viták lesznek. Egy anyás fiút nehéz kizökkenteni a pihe puha anyuci ölből, jó neki otthon, az anyjának valszínű senki se lesz elég jó csak akit ő tol oda.Nem akarhatsz egy ilyen anyóst. Főleg hogy nyíltan zsarolja a fiát aki valószínű nagyon családos, hogy a szülei nem lesznek ott az esküvőjén.
2012. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Még nem lakunk együtt.

Én most szeretnék felköltözni Pestre és hívtam őt is magammal, hogy együtt legyünk de erre is csak kerete a kifogásokat, hogy még nem lehet.

Pedig olyan munkahelye van ahol 47ezret keres egy hónapban szóval nem vesztene semmit hogyha otthagyná. Pesten meg 90%-os a munkahelye.

2012. ápr. 17. 11:20
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy még vele ezt nem értem...
2012. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar összeköltözni se, akkor menj fel egyedül Pestre, nem éri meg érte elpazarolni a dolgokat. Lehet ha te döntesz akkor ráeszmél a dolgokra, de nem úgy tűnik az írásodból, hogy valaha leválik az anyjáról. Lehet rossz lesz, de hosszútávon a lelkednek lesz jó majd egy rendes pasi mellett. Az én párom 2 év után hozzánk költözött Pest mellé pedig 138 km-re lakott innen, nem érdekelte hogy az anyja olyanokat mondott neki, hogy levágja a lábát de onnan nem megy el......a te párod nem veled képzeli el a jövőjét, eszedbe ne jusson hogy eljegyezzen.
2012. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

összeköltözés előtt felesleges az eljegyzés


költözzetek össze,majd utána ráér

2012. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%

Ha venne is egy gyűrűt,azzal még nem jegyezne el. Ahhoz karikagyűrűk kellenének.

De ha csak ennyi a jövedelmetek,akkor miből akarnátok megélni?

Amúgy pedig ezek inkább kifogások.

2012. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretnék indiszkrét lenni, mi váltotta ki ezt az éles szembenállást a családdal? Miért viselkednek így veled? A kérdés szempontjából fontos hogy ezeket a tényezőket ismerjük.
2012. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem törvényszerű, hogy csinált valamit, én se csináltam semmit, 1 év után anyós mégis bekattant mert látta hogy komoly a kapcsolat, főleg távkapcsolat. Gondolta a fia elszórakozik pár nővel de addig is jó sokáig otthon marad még. Persze ettől függetlenül köztük lehet konkrét ok.
2012. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!