Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ti hogy vagytok vele?

Szerintetek rettentően fontos egy eljegyzési parti vagy sem?

Illetve ti hogy vagytok vele, szerintetek feltétlenül szükséges eljegyzési gyűrű is vagy csak a jegygyűrű??



2012. dec. 31. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az eljegyzés se volt fontos, eljegyzésünk se volt. Mikor megvettük a gyűrűt, egymás ujjára húztuk otthon, és vacsoráztunk ketten egy finomat. Az esküvőnk az már jó nagyszabású lett :) Nekem az eljegyzés semmit sem jelent amúgy.
2012. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a választ! :)

Én is úgy vagyok vele, hogy szerintem ez felesleges.. Egyrészt külön venni gyűrűt és mind a két eseményre parti, kicsit pénzesebb.. illetve szerintem maga az eljegyzés egy kicsit meghittebb dolog,mintsem kiállni közönség elé és partit csinálni..


Várom azért a véleményeket,ki szerint elengedhetetlen??

2012. dec. 31. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Nálunk így volt/lesz: A párom megkérte a kezem kirándulás közben egy lánykérő/eljegyzési gyűrűvel (nem karika, és van benne kő). Számunkra ez az eljegyzés, nem lesz semmiféle eljegyzési ebéd vagy szülőktől megkérés, butaságnak tartjuk. Az esküvő után (március végén lesz) fogjuk mindketten viselni a karikagyűrűt is.
2012. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk sem volt eljegyzési buli,szerintem teljesen felesleges,így is 4 millió volt az esküvő,de megérte;)
2012. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Mindenki csinálja úgy, ahogy neki tetszik. Nálunk nagy eljegyzési party volt (50-60 vendég) és úgy zajlott mint egy buli. Nem szeretek középpontban lenni, szóval nem kellett feszengenem, h mindenki engem néz, meg fényképez ,mint egy esküvőn és egy emlékezetes buli keveredett belőle,amin mindenki ott volt, aki fontos. Aztán utána tartottunk egy kicsi 11 fős esküvőt szülőkkel tesókkal és annyi. Bátyámnak viszont nem lesz eljegyzési partyja és tart egy 100 fős esküvőt. Szerintem mindkét megoldás ok, lényeg, h ünnepeltünk azokkal, akikkel fontosnak tartjuk, h megosszuk az örömünket.
2012. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

Számomra nem fontos az ilyen filmes letérdelős, kövesgyűrűs leánykérés. Én azt szeretném, ha megbeszélnénk simán, hogy összeházasodunk, majd együtt megvesszük a karikagyűrűket, amik más néven az eljegyzési gyűrűk. A köves csak kísérő, olyanra nincs szükségem.

Az eljegyzési "buli" meg egy szép vacsora családi körben (nálunk hagyományosan a lányos háznál). A barátokkal történő bulira ott a leány -és legénybúcsú szerintem, meg nyilván majd a lagzi.

2013. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jan. 1. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

Nekünk volt, de úgy, hogy nem tudtunk róla. :D

Mindketten rendőrök vagyunk, mellesleg. A felettesünk tervezett egy csapatépítő tréninget, a gébárti tónál. Ott, amikor leültünk kajálni, akkor pohárköszöntőt mondott ránk, és közölte, hogy ez lenne az eljegyzési bulink. :D Ez volt a barátokkal. családdal egy vacsora volt egy hangulatos étteremben. :D tökéletes. :D Oda nem hívtunk meg barátokat, kollégákat, mert anyám nem szereti a rendőröket, viszont szerencsére az esküvőn nem verte ki a balhét. :D

2013. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!