Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez azt jelenti, hogy szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy szeretné ha megkérném a kezét?

Figyelt kérdés

Már elég sok idő eltelt mióta megvettem a jegygyűrűt, de nem tudom, hogy szeretné-e a barátnőm, ha megkérném a kezét. De mostanában elég sok keresés volt a gépén menyasszonyi ruha, házasság vagy éppen eljegyzés néven. (nem kutakodtam utána, csak leültem a géphez és a böngésző ilyen oldalakon volt) Szerintetek várja, hogy megkérjem a kezét? ez azt jelentené? És melyik lenne a legalkalmasabb pillanat? Lányok, mi álmaitok lánykérése?

Köszönöm szépen előre is!



2013. jan. 20. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, a gyűrű megvan, de még nem húztátok fel? ha már megvetted, akkor benned is komolyan felmerült, és igen, ő is szeretné. mindenképpen négyszemközt történjen, vidd el egy romantikus vacsorára pl.
2013. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Igen, ez 99.9%, hogy azt jelenti, hogy szeretné, ha megkérnéd.


Azt, hogy a barátnőd milyen lánykérésnek örülne, csak te tudhatod. Azon is múlik, hogy ő szereti-e a felhajtást, vagy inkább a vicces vagy a romantikus dolgok híve-e.


Számomra egyébként mindegy lenne, csak kettesben legyünk. Az ilyen étteremben, stb. dolgokat utálom, ne legyen már közönség életem egyik legromantikusabb mozzanatánál...

(mondjuk én az esküvőt is szűk körben szeretném, az is lehet, hogy csak 2 tanúval... csak sajnos a szülőkre, rokonokra való tekintettel nem lehet, pedig a párom is ezen a véleményen van:)

2013. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Magamból indulok ki. Ez nem feltétlen jelenti ezt. Az én gépemen egy izmos mappa van gyűrűkből, tortákból,menyasszonyi és koszorúslány ruhákból,de közel sem vagyok felkészülve a házasságra.
2013. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is magamból indulok ki: gyakran nézegetek menyasszonyi ruhákat, esküvői képeket, mert egyszerűen tetszik. De még nem érzem magam teljesen érettnek a házasságra.

Álmaim leánykérése meg mindenféle körítéstől mentes. Nem akarok se éttermet, se tópartot, se lufikat, semmit. Még gyűrűt sem kérek, meg letérdelést se. Helyette egy őszinte beszélgetést kérek csak, aminek a végén elhatározhatjuk biztosan, hogy össze szeretnénk házasodni.

2013. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3-assal értek egyet. Az én gépem is tele van esküvői fotókkal, mert olyan romantikus és felemelő érzés boldog párokat látni. Esküvőt még én sem szeretnék.

Valószínű, hogy kacérkodik már a menyasszonyság gondolatával azért keresget. Esetleg egy esküvőre készülő barátnője kérésére nézett körül a neten, ezt könnyen kiderítheted csak rákérdezel, hogy hivatalos-e esküvőre. Ha nem akkor elképzelhető, hogy ötleteket gyűjt a jövőre vonatkozólag. Mi nők hajlamosak vagyunk nagyon előreszaladni. Én sem vagyok még menyasszony de már temérdek esküvői képem van.

2013. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok nekem annyi kívánságom lenne, hogy váratlan legyen a dolog, a helyszínt nem kötöm ki de örülnék azért némi körítésnek és valamilyen jeles alkalomnak, évfordulónak de hogy itthon, egy étteremben vagy a balatoni nyaraláson kér meg az mindegy. 24/L
2013. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én például kifejezetten nem szeretem a meglepetéseket, tudtam, hogy lesz lánykérés valamikor (párom is "csekkolt" előtte, hogy biztos igent mondok-e :) ), csak a pontos mikéntjét nem tudtam. Végül egy nyaraláson, Prágában a TV- toronyban este kérte meg a kezem egy csináltatott gyűrűvel. Nagyon stílusos volt, mert nekünk hagyomány, hogy minden városban, ahol járunk, megmásszuk a legmagasabb tornyot.
2013. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már hetekkel ezelőtt megtalálta a gyűrűt mosás előtt valamelyik zoknidba csavarva, akispárnahuzatban, a gatyazsebedben vagy takarítás közben a könyvek mögött.


Ahány kérdést itt felraknak nők, hogy "megtaláltam a gyűrűt fél órája, de még mindig semmi???" akár a te barátnőd is közte lehet. :D

2013. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én is szoktam titkon ilyen oldalakat nézegetni, bár én még az előzményekből is törlöm, nehogy rám vetődjön a gyanú árnyéka... Én még nem szeretnék esküvőt, de ha megházasodik egy volt osztálytársam, vagy valami, akkor rám jön az 5 perc és álmodozom egy kicsit róla, hogy mi lenne, ha...


Viszont, ha te megbeszéled a barátnőddel, hogy most már kéne a gép, és ilyen oldalakon "felejti", az szerintem elég konkrét célzás.


Az én álmaim lénykérése az, hogy egyáltalán ne számítsak rá és nagyon lepődjek meg. :) 25N

2013. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát hamarosan Valentin-nap.. szerintem szép ajándék lenne neki... én pl egy romantikus vacsora után.. egy szép kilátásra nyíló helyen el tudnám viselni ha a párom megkérné a kezem...
2013. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!