Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha a párom hamarosan meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom hamarosan meg szeretné kérni a kezem, akkor mutathatok gyűrűket, hogy milyenek tetszenek, vagy azt nem illik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Sőt!

Meg is veheted!

2011. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Akkor igen, ha szoktatok erről beszélni, tervezgetni. Ha csak sejted, utalgat rá, de még nem beszéltetek eljegyzésről konkrétan, akkor ne. És ha mutatsz neki, vedd figyelembe az anyagi helyzetét, ne hozd kellemetlen helyzetbe.
2011. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Az én párom próbálta kipuhatolni, hogy milyen tetszene (egész pontosan a testvére kért meg, hogy segítsek gyűrűt választani egy "barátjának", nekem meg nem esett le), sőt egy gyűrűmet el is csente, amiről tudta, hogy a gyűrűs ujjamra jó - méretnek. Nagyon szépet választott és boldogan igent mondtam. Egyébként szerintem nem illik...
2011. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetris ***** válasza:
87%
Csak óvatosan édes lányom, nehogy elijeszd!!!!!
2011. dec. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Számomra meg a körülmények is szépítik magát a gyűrűt. Ő választotta, legjobb képességeihez mérten agyalt azon, milyen legyen. Ha ismer, szeret, akkor olyan hatalmasat nem tévedhet.
2011. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát attól függ, hogy karikagyűrűvel szeretné vagy kísérőgyűrűvel? Ha kísérőgyűrűvel, akkor szerintem bízd rá, viszont, ha karikagyűrűvel, akkor nekem az a véleményem, hogy azt közösen jó kiválasztani!
2011. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

én már sokkal korábban mutogattam neki őket :) nem szándékosan. tehát pl. ajándékot venni voltunk karácsonykor ékszerboltban, és ha már ott voltunk, körbe néztünk. én meg mondtam, hogy ez de szép, az de szép, vagy mutattam, hogy nézd a barátnőm kapott gyűrűt, és milyen szépet. Vagy ha láttam újságban egy gyűrűt egy híresség kezén, hozzátettem, hogy ez annyira nem jön be. Vagy vettem magamnak 500 ft-os gagyi gyűrűt búcsúban emlékbe, és akkor is kérdezte, hogy miért olyat veszek. Én meg mondtam, hogy azért, mert ez tetszik, és mert nem szeretem mondjuk a csicsás gyűrűket. És ebből szépen összerakta :) néha meg már ő kérdezte nem sokkal az eljegyzés előtt.


ha már tudod, hogy szeretné megkérni a kezed, valahogy célozgass rá, de ne túl feltűnően, csak ha pont van valami apropója. Így talán észreveszi. :) de szerintem mindenképp szép gyűrűt fog venni, ha szereted, úgy sem az számít :) Sok boldogságot!

2011. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
nem illik.
2011. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Amúgy nem hordok semmilyen ékszert, azért gondoltam, hogy mutatok neki egy párat, hogy egyáltalán milyenek tetszenek.
2011. dec. 8. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!