Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretnék eljegyezni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék eljegyezni a barátnőmet már három éve vagyunk együtt. Azt gondoltam hogy 100000-ret szánnék a gyűrűre szerintetek elég?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 22:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nézd meg a kirakatban az árakat, aztán majd meglátod elég e.
2013. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire igényes a barátnőd és te.

Az én gyűrűm 16.500-ba került a pároméval együtt. 3 darab kő van benne és ezüst.

Mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy allergiás vagyok az aranyra (sajnos). Szóval, elég olcsón megúszott.

Ha már enynit szánsz a gyűrűre, akkor "elégedjetek" meg ennyivel. Nem kell külön gyűrű a házaságkötéshez.


Általában úgy szokták cisnálni, hogy egy jelképes gyűrűt vesznek az eljegyzésre és a nagy "dobbanás" a házasság kötésre való gyűrű lesz.

2013. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nővérem 29ezerért kapott egy gyönyörű fehérarany kövekkel kirakott ízléses gyűrűt a barátjától. Akciós volt egyébként, azt hiszem éppen 50%os leárazás volt, véletlenül találtunk rá. Szóval a 100as bőven elég kell legyen.
2013. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
fogsz találnni már ennyiért nyugi.
2013. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
A brill (csiszolt gyémánt) köves aranygyűrűk 40-nél kezdődnek. Innen már csak a nagyzáson múlik, de lejjebb is lehet menni, ha valaki nem akar gyémántgyűrűvel eljegyezni. 100-ért már márkásat lehet venni.
2013. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
73%
Ennyiért már gyémánttal is kapsz. Feltéve ha ez az igény, ha nem, és szerényebb cirkonkő is megteszi, már a feléből is nagyon szép gyűrűt fogsz kapni. Én túlzásnak tartanám a 100 ezres nagyságrendet. Inkább arra ügyelj, hogy a méret stimmeljen, illetve eljegyzéskor köves gyűrűt szokás adni, de a kő nagyon ne álljon ki a foglalatból, ne legyen hivalkodó. Sok boldogságot! Majd írd meg mit sikerült venni és örült-e a menyasszony.
2013. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy átlagos ár. Ennél kevesebbért is kaphatsz már szépeket, de mint tudjuk, a határ a csillagos ég. De én úgy gondolom, hogy az emberek átlagban ennyit költenek rá (persze van, aki sokkal kevesebbet, mert csak annyit tud, de van, aki sokkal többet, így jön ki ez az átlag szám).
2013. jan. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Eljegyzési gyűrűre bőőőven elég. A két karikára már kevésbé.
2013. jan. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sok érte.

Nőként mondom ezt.

Páromnak is mondtam,20-30-nál ne kerüljön többe,mert sajnálnám hordani minden nap.

A karikagyűrűnél viszont már fontosabb az ár,ott a gramm számit,a vastagság,mert a vastagabb kopásállóbb,nem hajlik annyira.

2013. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Annyit szánj rá, amennyit megengedhetsz magadnak. Nem ezen múlik.
2013. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!