Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok a korai eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a korai eljegyzésről?

Figyelt kérdés
Hogy 17-18 éves lányokat eljegyezi a barátja? Mi a véleményetek erről?
2013. febr. 5. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon fiatalok még ehhez, főleg, ha nem is régóta vannak együtt.
2013. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Én nem értek vele egyet, a tapasztalataim azt mutatják, hogy az ilyen kapcsolatok nem érik meg a házasságot vagy a házasság második, harmadik évét. De ha valakit az tesz boldoggá, hogy elmondhatja magáról, hogy 18 évesen már feleség (majd 22 évesen elvált asszony), akkor nyugodtan.

Persze, mindig vannak kivételek, jönnek majd az olyan példák, hogy 16 évesen összejöttek és együtt öregedtek meg, de szerintem ebből van kevesebb.


Én speciel még ránézni is képtelen lennék arra, akivel 17 évesen együtt voltam :D

2013. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hülyeség
2013. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

A "korai eljegyzést" én elsősorban nem korhoz kötöm, hanem a kapcsolati időhöz. Tehát azoz mióta van eggyütt a pár!

Pár hónap járás útán eljegyzés, na az korai! De azt mondom 1-2 év útán is lehet az, ha a felek még egy percet sem éltek eggyütt!

Viszont attól, hogy valaki 18 éves de mondjuk már 15 éves kora óta eggyütt van párjával. Azt nem minden esetben tartom korainak!

Persze ha az ember belegondol akkor még nem éltek nem ismertek meg másokat stb stb ha igy nézi lehet hogy korai.

Viszont lehet, hogy jól jön ha a párján kivül mást még nem "ismert" úgy meg. Mert minéél több kapcsolatod van annál nehezebb megtalálni az igazit. Azt hiszem... bár ez csak az én véleményem.

2013. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy minél több kapcsolatod van, annál nehezebb megtalálni az igazit. Nyilván itt is vannak ésszerű határok, de ha valakinek egynél több kapcsolata van, az szerintem biztosabban tudja, hogy mit is szeretne.
2013. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Semmi értelme sincs.


Akkor sem, ha 15 éves koruk óta együtt vannak. Habár 18 évesen válik nagykorúvá az ember, szerintem 10 év távlatából már mindenki belátja, hogy "igazán" felnőtté a húszas évek eleje-közepén (ki mikor) válunk, amikor már tényleg a saját lábunkon állunk, szülői segítség nélkül, tapasztaltunk, dolgoztunk, tudjuk, hogy működik a világ.

Ekkor növünk fel szerintem, és ekkor van értelme egy eljegyzésnek.


Ha visszanézünk, sokan meglepődünk, hogy 18 vagy épp 20 évesen milyen felelőtlenek, meggondolatlanok, naivak voltunk.


Ugyanúgy hülyeségnek tartom az eljegyzést 18 évesen, akár fél éve, akár 5 éve vannak együtt, mint 35 évesen fél év randizgatás után.


Számomra az eljegyzésnek akkor van az ideje, amikor már együtt él a pár, tudják, hogy működik, gyerekeket szeretnének, 1-2 éven belül megoldható maga az esküvő is.

2013. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Korai zárásnak hívja a pszichológia. Általában olyan emberek sajátja szokott lenni, akik meg sem próbálnak másként élni, mint a szüleik. Semmin nem változtatnak, kopi egy az egyben a szülők élete.


De ha valakinek ez kell, ki vagyok én, hogy elítéljem érte? Legyen vele boldog!

2013. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sincs értelme ha "régóta" együtt vagytok. 17 éves korában homlokegyenest mást gondol az ember mint 27. Van 1-2%-otok hogy megmarad ez a kapcsolat. Az ilyen kapkodásból kerülnek ki a 22 éves elvált lányok. (szerencsés esetben nem anyukák)
2013. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!