Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom tervezi, hogy megkéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tervezi, hogy megkéri a kezem, nem korai még 20 éves vagyók, ő 25?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, nekem ő az első komoly kapcsolatom, nemsokára 21 leszek. Közös kasszán vagyunk, van egy kis kuckónk is, de nem élünk együtt, a munkája miatt. Én másodéves egyetemista vagyok. Boldogan igent mondanék...Szerintetek nem korai?
2012. dec. 14. 21:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Feltetted a kérdést, tehát nem vagy biztos magadban megerősítésre vágysz ezért inkább gondold át. De szerintem nem korai ez nem feltétlen jelenti azt hogy eljegyzés után egyből futás a paphoz ez a kapcsolatotok megerősítése egy magasabb szintre emelése!
2012. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyáltalán nem korai felnőtt emberek vagytok, régebben is voltak már olyanok hogy 18-20 éves korban normálisnak mondták a házasságot, és szerintem fiatalon is lehetnek boldog házaspárok, sőt ismerek is egy pár ilyet.
2012. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Négy év után nem korai, de szerintem úgy van ennek értelme, ha egy-két éven belül meg is házasodtok. Hát ez nem tudom mennyire kivitelezhető suli mellet, meg hogy nem is éltek együtt... De ez addig változhat persze.
2012. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerül benned, hogy korai akkor az.
2012. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én tudom mit szeretnék, a házasság meg majd a suli után lenne, egyedül a környezetünkben lévőktől tartok, hogy nem rosszallanák-e...
2012. dec. 14. 21:31
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Ejj, gyerekek, minek ezt elsietni?
2012. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mért érdekel más véleménye? Ha ti így jól érzitek magatokat, akkor mért foglalkoztok másokkal? Ez a ti életetek.
2012. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mihez képest. 20 (majdnem 21) éves voltam, mikor a 23 éves párom megkérte a kezem júliusban, márciusban lesz az esküvőnk. De mi már együtt élünk, és hiába vagyunk egyetemisták, közös kasszán vagyunk, jelentős megtakarítással. A mi környezetünkben senki nem rosszallta, szinte meg sem lepte őket. A párom szülei is egyetem mellett házasodtak, én szüleim szintén. Szerintünk egyáltalán nem korai.

Viszont ti még nem éltetek együtt, ez elég nagy zsákbamacska így. Szóval mindenképpen össze kéne költöznötök, mert úgy derül ki a legtöbb ellentét.

2012. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%

A korotoktól akár már most is megesküdhetnétek.

De ha már megbeszéltétek ezt a témát, akkor valójában már megkérte a kezedet! A lánykéréshez nem kell sem köves gyűrű ajándék, sem egyéb felhajtás. A köves gyűrű még nem eljegyzés. Vagy a szüleidtől akar megkérni?

Ha viszont csak később akartok esküvőt, akkor ne legyen még eljegyzés. Ha szeretitek egymást, akkor anélkül is együtt maradtok. A karikagyűrű nem tart senkit össze, csak a szeretet.

2012. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanezek az adatok, mi sem élünk együtt, a párom megkérte a kezem augusztusban, de a jeggyűrűket csak most fogjuk megvenni ebben a hónapban, összeköltözni pedig csak fél év múlva :) nem korai hidd el ;)
2012. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!