Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vásárolt, vagy készíttetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vásárolt, vagy készíttetett valaki ezüstből karikagyűrűt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem igazán szokás ezüstöt venni ilyenkor, de a barátnőm nem szereti az aranyat, inkább ezüstöt viselne. Na meg ugye nem véletlen, hogy lehet kapni ezüst karikagyűrűt...
2009. szept. 7. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

érdekes, mert nekem már 3 ezüst karikagyűrűm is van.. az első kettőt pesten vettük, a harmadikat pedig görögországban.

szóval biztos találtok majd. csak szét kell nézni az ékszerüzletekben.

2009. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Én sem szeretem az aranyat a színe miatt,ezért lesz fehérarany
2009. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Akkor már inkább fehérarany!


Az ezüstnek megvan az a kellemetlen tulajdonsága, hogy gyorsan oxidálódik, és a bőrt is megfogja ez az oxidáció... :[

2009. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
nekem van ezust gyurum, nem fogta meg meg a kezemet! ha pedig feketedik konnyen lehet pucolni:)
2009. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Hat en is inkabb akkor mar feheraranyat vennek.

Avvol legalabb gyartanak kifejezetten karikagyurut es nagy a valasztek.

Nagyon szepek vannak!

2009. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezüstből is vannak kifejezetten karikagyűrűk, meg készíttetni is lehet. Igazából a tartóssága az, ami miatt vacilálok...
2009. szept. 7. 23:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tartósabb is, mint az arany, emiatt ne vacillálj. Az ára is sokkal barátságosabb. A különbözetet a nászútra tegyétek félre ;)

Én is inkább az ezüst ékszereimet hordom, a fülbevalón kívül, mert azt sajna nem bírja a fülem. Persze pár óra erejéig nincs vele probléma.

Én is láttam már nagyon szépeket, kifejezetten jegygyűrű formátumban is.

2009. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az van.tény,hogy nem mindenhol tartanak ezüst karikagyűrűt,de pl az Árkádban az Apacsban rengeteg van. Az ezüst még tartósabb is,mivel keményebb.ráadásul ebből megengedheti az ember hogy picit vastagabbat vegyen.
2009. szept. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi ötvössel készítettük 7 éve az ezüst karikagyűrűnket . Vittünk egy könyvet hogy milyen hangulatu mintákat tervezzen , csinált 7-8 féle tervet ,abból kiválasztottunk egyet , megbeszéltük a méreteket ... Mi antikolt ezüst gyűrüt készítettünk , a hordástól még szebb lett . Belülre tetettünk egy vékony arany szálat (nem is látszik kívülről) az arany mágikus összetartása végett :) .
2009. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezüst a karikagyűrűnk. Én sem szeretem az aranyat. Én mindig is ezüstöt hordtam, de az oxidálodás csak akkor jelentkezett ha épp letettem az egyik gyűrűt hosszú időre. Ha viseled folyamatosan nem oxidálodik olyan könnyen.
2009. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!