Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vásárolt, vagy készíttetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vásárolt, vagy készíttetett valaki ezüstből karikagyűrűt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem igazán szokás ezüstöt venni ilyenkor, de a barátnőm nem szereti az aranyat, inkább ezüstöt viselne. Na meg ugye nem véletlen, hogy lehet kapni ezüst karikagyűrűt...
2009. szept. 7. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mindenképp fehér aranyat válassz. Egy életre választod, rossz lenne látni, ahogy megy tönkre az ezüst gyűrűd.
2009. szept. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ötvöös vagyok és a hagyomány szerint aranynak kell lennie válassz fehér aranyat. Tartósabb és nem szulfidálodik (a fekete bevonat)
2009. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez most lehet hülyén hangzik, de én pl azért szeretem jobban a fehéraranyat mert sokkal "igénytelenebb"... Van 7-8 ezüst gyűrűm, illetve rengeteg fülbevalóm, karkötőm, de ezeket legalább félévente el kell vinnem ékszerészhez megtakaríttatni, míg a fehérarany nyakláncom 5 éves éjjel nappal a nyakamban van, és még mindig ugyanolyan szép mint volt, egyszer vettem csak le megtakaríttatni. Egyszer elfelejtettem levenni az ezüst karkötőmet gyógyfürdőben, hát elmondani nem tudom milyen érzés kerülgetett amikor megláttam hogy néz ki. Az arany nyakláncom továbbra is olyan volt mint előtte.

Ha tényleg komolyan gondolod, nem csak egy fiatalkori hóbort, akkor szerintem jobb választás egy fehérarany gyűrű, bár drágább is, ez igaz.

Úgy tudom a mendemondák is úgy tartják, hogy az arany gyűrű különleges kapocs a két fél között.

2009. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!