Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A férjed/párod letérdelt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjed/párod letérdelt a lánykéréskor?

Figyelt kérdés
Manapság már nem hallok róla, és nem is vagyok egy olyan nagy hagyományokat követő lány, de szerintem ez annyira szép dolog.
2013. márc. 1. 11:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Le. Szerintem azért ez annyira nem ment még ki a "divatból". Sok ismerősömet jegyezték el, az elmúlt pár évben, és legtöbbjüket hagyományosan.
2013. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Mindketten a földön ültünk, mikor elővette a gyűrűt. :)
2013. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Első randink helyszinén,egy kis csendes kávézóban,évfordulón.

Nem is tűnt fel,hogy este 7kor miért csak mi ketten vagyunk az egész kávézóban (bár össz férőhely kb 30),kiderült elintézte hogy ketten legyünk(+a pultos aki tulaj is és jóbarát),pezsgő,térdelős lánykérés,stb.

De ő romantikus pasi,tudtam hogy nem otthon mackónadrágban vacsifőzés közben fogja egkérni a kezem:)

2013. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
Az én férjem nem túl romantikus, csak ha nagyon olyanja van. De a lánykérésnek azért megadta a módját :)
2013. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%
Le bizony. A párom nem romantikus alkat, meg is lepődtem, amikor térdre ereszkedett :-)
2013. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
97%

Nem, mert épp egy óriáskeréken ültünk, meg sem mert mozdulni:)) a gyűrűt is szorongatta, alig mertem elvenni, csak mondtam h "basszuuus nehooogy elejtsd":D


Nem így tervezte, le akart térdelni, de akkora magasságban ez nem jött össze neki.


Szerintem is egy csodaszép gesztus letérdelni...

2013. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
93%

6

Azért ne búsulj, a romantikus szándék a férjedben is megvolt az óriáskerékkel. Nekem tetszik a sztoritok :)

2013. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
9%

Kinevettem volna, ha letérdel. Nem a lovagkorban élünk már.

Hagyománya nincs is az országban. Ez csak az amerikai filmek utánzása.

2013. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
75%

Nem. :(

Most így visszagondolva, (nehéz, 30 éve volt!)

nem is tudom, hogy mehettem hozzá...:)

Kell a romantika, bizony. (nem gúny volt!)

2013. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%
nem, de nem is bánom.
2013. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!