Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A férjed/párod letérdelt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjed/párod letérdelt a lánykéréskor?

Figyelt kérdés
Manapság már nem hallok róla, és nem is vagyok egy olyan nagy hagyományokat követő lány, de szerintem ez annyira szép dolog.
2013. márc. 1. 11:13
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
44%
Nálam nem. Mindketten ültünk egy padon. Igazából nem volt megtervezett dolog, kb. két-három héttel a megismerkedésünk után történt (azóta majdnem 10 hónapja vagyunk együtt, és kiderült, tényleg teljesen komolyan gondolja :D), gyűrű sem volt. De nekem ez a gesztus is épp elég megható volt, hogy ennyi idő után már a feleségeként szeretne látni, hogy nem volt szükség gyűrűre meg térdre ereszkedésre hozzá (köves gyűrűnk nem is lesz, nekem teljesen elég a jegygyűrű is).
2013. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
91%
nem. Le akart, de mondtam neki hogy felesleges. :) kint voltunk, hideg volt már és este...inkább ne térdelgessen le. :)
2013. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
4%
"Igazából nem volt megtervezett dolog, kb. két-három héttel a megismerkedésünk után történt"gratulálok a balek pasid(mert az ilyen ember nem Férfi)akkor látott 3,14nát életében elsö alkalommal mikor mutattad neki?(a3,14 egyébként pi-nek ejtük)gondolom nem tudtad...ez szerinted normális reakció?
2013. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
18%
Nem, egyszer sem. Sem akkor, amikor a kísérőgyűrűt adta, sem akkor, amikor a családom előtt tette ezt. Nem bánom, sőt! Ahogy a nagymamám mondaná: amelyik férfi letérdel, az hazudik. Ez a könyörgős pozíció nekem sem jön be. Álságos.
2013. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
85%

Juj, micsoda féltékenység! :S

A 21-es válaszadóhoz hasonlóan mi is nagyon korán megbeszéltük az eljegyzést. Kb a második-harmadik héten, de a gyűrűt három hónap után kaptam tőle, mert távkapcsolat volt. Azóta házasok is vagyunk. Összesen 7 és fél éve boldogítjuk egymást.

2013. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem térdelt le. Tudta, hogy nem az én stílusom (és az övé sem). Ültünk a kedvenc tengerpartunkon néztük a naplementét (ez volt a nyálas részlet a letérdelés helyett). Megkérdezte, hogy hozzá megyek-e, én mondtam, hogy igen. Nem is vettem először komolyan, mert amúgy kb. hetente kérdezte előtte is, én pedig hetente mondtam igent, nem számítottam igazi lánykérésre. Aztán egyszer csak elővett egy gyűrűt a zsebéből doboz nélkül, aztán mondta, hogy akkor adjam a kezem mert ezt fel kéne rá húzni ha én is komolyan gondolom. Ennyi volt. Azóta férj és feleség vagyunk.
2013. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 23-as! Gratulálok az értelmi szintedhez. Képzeld, nem mindenki olyan, mint te, vagy a pasik, akikhez neked közöd volt. Egyébként a páromnak nem én voltam az első kapcsolata, előttem 5 évig volt együtt vkivel.


Mindenki más. Van, aki tényleg úgy érzi, hogy megtalálta az igazit, két-három hét után is. Ez nem annak a függvénye, hogy ki milyen tapasztalt. Van, aki soha életében nem akar megnősülni, csak éli az életét, van olyan is, aki bizalmatlan vagy inkább együtt él x évig, mielőtt feleségül kérne vkit, és van olyan is, aki ilyen hamar ilyen elhatározásra jut. És mindegyik reakció normális, ha az illető olyan típusú, és nem csap be vele másokat.

2013. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen! :) Egy hatalmas virágcsokorral a kezében! Mikor átadta a gyűrűt remegett a keze is, és a hangja is! :) Édes volt nagyon! :)
2013. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
83%
23-as EQ és IQ szintje valahol a béka feneke alatt van! Kár volt írnia!
2013. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
77%

Még nem kérték meg a kezem, de a 12:15-ös lánykérése annyira aranyos volt hogy muszáj volt hozzászólnom a kérdéshez :))))

Egyúttal szeretném örömömet kifejezni hogy a 35%-os hozzászólóhoz hasonló mentalitású férfit (és egyáltalán embert) csak ezen az oldalon látok, a való életben nincs ilyen az ismerőseim között. Azt hiszem szerencsés vagyok :D

2013. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!