Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 3 év után nem akar se eljegyez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után nem akar se eljegyezni se összeköltözni. Ezek szerint nem gondolja komolyan a kapcsolatunkat? 21/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 13:56
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
88%
Ez sok mindentől függ. El tudjátok tartani magatokat? Van munkátok? Mi 5 év után költözünk össze! Előtte fél évvel volt az eljegyzésünk. Én akkor voltam 24 éves. Addig tanultunk, nehezen találtunk jó munkát. Amikor találtunk, összeköltöztünk. Biztosan beszéltetek már róla, hogy mik a közös terveitek. Az ő tervében is benne van az összeköltözés, eljegyzés?
2013. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
74%
21 évesen hova sietsz?? :)
2013. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
76%
Ha 3. év után te még mindig kételkedsz benne akkor te nem gondolod komolyan. Három év után 21. évesen hova sürgeted még. Mennyi a keresetetek, hogy élnétek meg belőle?
2013. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
A pénzügyekkel nem lenne gond, mindketten dolgozunk már, ő 25 éves, tehát nem ez az oka. Nem sietek én sehova, csak már kiéltem magam, nem hiányzik nekem semmi, csak egy nyugodt élet valakivel. Na meg itthon sem szeretnék már sokáig lakni szülőkkel. Beszéltünk már erről persze, de ő mindig hárítja a témát, meg eltereli, szóval egyértelműnek tűnik hogy ő nem akar. De az okát nem mondja meg..
2013. márc. 20. 14:05
 5/57 anonim ***** válasza:
34%
Nyugodt életre vágysz 21 évesen? Na ezért nem kell már 13 évesen felnőttködni..
2013. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
43%
Nem akarja mert korainak érzi, én sem költöznék veled össze. Aki csak azért akar összeköltözni, hogy otthonról meneküljön az menjen albérletbe egyedül.
2013. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is költözz el egyedül..
2013. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
52%

Hát a ti esetetekben annyira nem számít a 3 év, mivel 18 éves voltál, mikor összejöttetek. Nyilván más lenne a felállás, ha most jönnétek össze és három év múlva sem lenne aktuális.

Eljegyezni jogos, hogy nem akar, míg együtt sem éltetek...

2013. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
És miből fizessek ki egyedül egy albérletet mikor kb a legdrágább országrészben élek ilyen szempontból? Amúgy nehogymár ez legyen rám fogva hogy ezért akarok vele, ha nem lenne senkim nem akarnék elköltözni. De így az van hogy nem aludhatunk egymásnál mert hülyék a szülők, kicsi a hely, tehát az utcán, autóban élünk, ami már eléggé próbára teszi a kapcsolatunkat. Szerintem ez nevetséges felnőtt dolgozó embereknél, 3 év után. Tehát teljesen időszerű, és szükséges lenne hogy öszeköltözzünk, nincs mire várnunk.
2013. márc. 20. 14:16
 10/57 anonim ***** válasza:
77%
1. vagyok: az tényleg furcsa kicsit, hogy beszélni sem akar róla. Kérdezz rá, hogy ő mikorra gondolt, mikor lenne aktuális az összeköltözés. Vagy erre sem válaszolna? De tényleg fiatal vagy még, élvezd ki szerintem ezt az időszakot, mert nem fog visszatérni. És itt nem csak a bulikra gondolok. :)
2013. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!