Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék összeköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összeköltözni a barátommal ő azonban nem igazán hajlandó erre. Ha ez nem változik, szakítás lesz a vége. Hogyan beszélhetném meg vele? Komolyan gondolhatja a kapcsolatunkat attól még, hogy nem akar összeköltözni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondolhatja a kapcsolatot, attól hogy nem szeretne összeköltözni. Oké, jó dolog, meg kényelmes, de nem mindig jó az..Van akinek kell egy pici szabadság, lehet neki így. :)
2008. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Huh, nálunk pont ugyanez a helyzet. 2 éve vagyunk együtt és én már nagyon szeretnék együtt lakni vele. De ő túlságosan szeret a saját kis világába elvonulni időnként és még nem akar összeköltözni. Én nem is nagyon erőltetem, mert az előző barátnőjével fél év együtt lakás után szakított mert rosszul viselte a dolgot. Gondolom még nem elég érett erre, nemrégen költözött külön otthonról. Szerintem neked sem szabad erőszakoskodni, hagyj neki időt. Persze a végtelenségig nem kell várni, ha azt érzed hogy nem halad a dolog sehová, akkor kell komolyabban elbeszélgetni a pároddal, hogy mik a tervei a jövőre nézve.
2008. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kell a másikra ráerőltetni az akaratod??? Ha ő nem akar összeköltözni, annak valószínűleg megvan az oka. Le kéne ülni Vele és beszélgetni, hogy hosszú távon mit akar. Attól még gondolhatja komolyan.
2008. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
eszemben is ráerőltetni semmit, egyszerűen praktikusabb lenne
2008. nov. 12. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
igazad van,nekem is most ez a problémám, hogy mindig kifogásokat keres rá,hogy sokat veszekszünk,majd ha normális leszek.Volt hogy nem veszekedtünk akkor sem hajlott rá, mindig elkerülte a témát.Szeretnék már komolyabb terveket szőni vele, de így nehéz,ha csak estére akar velem összefutni mindig.De még komolyan sem tudunk erről beszélni,mert terel örökké.Most mosoly szünet van,és feltettem a kérdéset,mire vár, mit akar tőlem döntse el.
2010. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!