Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nyaklánc beolvasztása gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaklánc beolvasztása gyűrű párrá?

Figyelt kérdés
Van egy 24gr-os üresges aranyláncom, arra gondoltam, olcsóbban kijönne a páros gyűrű, ha beolvasztatnám. Szerintetek? Nekem 52-es az ujjam, de a páromnak nagyon nagy. Megoldható? Kb. mennyibe? Volt aki így csináltatta? Nem Pesti árak szerint, vidéken élünk.
2013. ápr. 20. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az árakat, nekünk már évekkel ezelőtt volt az esküvőnk, de mi is beadtunk ékszereket: fél pár fülbevalót, talál nyakláncot, régi gyűrűt és a végén sokkal olcsóbban jöttünk ki. Úgyhogy megéri utána érdeklődni az ékszerésznél.
2013. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van 24 gramm aranyad? Jó neked! Bőven kijön két gyűrű. Ha nem sajnálod a nyakláncot. Legtöbb helyen úgy számolják, hogy amennyiért viszel aranyat azt fél áron számítják be (pl 16 000 egy gramm arany akkor 8000) de amiért nem viszel az már csak törtarany kb. 6000. De találtam olyan üzletet is ahol akkor is csak törtaranynak akarták bevenni, ha viszek/veszek helyette. Ez a 16 000 ez fazon ár. Lehet találni többért és kevesebbért is gyűrűket.
2013. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!