Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez az eljegyzési gyűrű miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az eljegyzési gyűrű miért ilyen olcsó? Baj ha csak erre telik?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérni a barátnőm kezét de sajnos nagyon kevés pénzem van.

Már 4 éve együtt vagyunk, tudom, hogy nagyon várja.

Szerintetek örülne egy ilyen gyűrűnek?

Megéri?


[link]



2013. ápr. 3. 20:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
90%

Ha tényleg szeret, nem az fogja érdekeli mennyiért vetted neki a gyűrűt!

Valószínű ő is tudja, hogy nem annyit költesz rá, amennyit akarsz és nincsenek akkora elvárásai!

Sok Boldogságot Kívánok! (:

2013. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jól néz ki, biztos örülne neki. Tény, hogy nekem pl más az elképzelésem.
2013. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Ez csak aranyozott!

Én inkább ajánlanám az extremesilver.hu oldalon található termékeket, nagyon szépek, és hasonló árkategóriájúak.


DE! Nem az érték számít, hanem a szándék! Engem az sem érdekelne, ha egy játékgyűrűvel kérné meg a párom a kezem! :)


Sok boldogságot!

2013. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Ez biztosan nem fehérarany mint ahogy írják, a fehérarany ékszerek nagyon drágák!


De szerintem nagyon szép és nem lehet megmondani róla hogy "milyen olcsó" meg amúgy is, eljegyzésnél egyáltalán nem a gyűrű értéke a lényeg!

Biztosan nagyon örülne neki! :-)

2013. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon szép.és nem az ára a fontos,de szerintem nem fehérarany,hanem valamilyen fém,ami még csak nem is ezüst.
2013. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

bizsu ékszerhez képest én drágának tartom.

Én bár nem érdekelne hogy nem aranyat vesz a párom, de nem örülnék annak hogy bizsuval akarná megkérni a kezem ami jó esetben csak 1 hónap viselés után feketíteni be az ujjamat (amíg le nem kopik az aranyozott festék róla)

Inkább vegyél valami szép ezüstgyűrűt..

2013. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Kerd meg h fenykepezze le a sorszamat akkor kiderul h igazi-e. Egyebkent nekem is tok ugyanilyenem van annyi kulonbseggel, h teglalap alaku a kő benne.
2013. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Ezüstös is tudsz venni ennyiért ami szerintem sokkal szebb. De ez én vagyok! Különbenis tényleg az a legfontosabb, hogy megkéred a kezét! Nagyon sok boldogságot!:) Biztos örülni fog bármelyik mellett is döntesz!


21/L

2013. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Lehet most sokan lepontoznak, de szerintem egyáltalán nem szép ez a gyűrű. olyan gagyi hatása van a nagy kövel..


Arról már nem is beszélve, hogy én pl. nem akarnék évekig menyasszony lenni és ha nincs pénzed egy közepes gyűrűre akkor várj még a lánykéréssel. Itt nem a pénz a lényeg, de jobb esetben egy nőnek csak egyszer lesz jegygyűrűje az egész életében.. de ez az én véleményem.

2013. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Jaj #10-es kibírnád hogy ne kötekedj minden egyes kérdés alatt? Nézd csak: [link] magyar menyegző oldalán mi van? Eljegyzési gyűrű? Na ne mááár! Pedig az amerikai szokás, ugye, okoska?
2013. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!