Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzéskor milyen gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzéskor milyen gyűrűt illik a lánynak adni?

Figyelt kérdés
2007. szept. 20. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Sima karikagyűrűt, bár szerintem az eljegyzési gyűrű hülyeség, mert az esküvőn is gyűrűznek. Igaz, hogy szerintem az esküvő is hülyeség, de ez magánvélemény.
2007. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a párom rögtön karikagyűrűt vett. De vannak akik először vesznek vmilyen gyűrűt és a karikát együtt választják ki.

2007. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia.karikagyurut mindenkeppen ,es azt huzzatok az eskuvon is fel ,van aki vesz kisero gyurut is az szokott lenni a meglepetes,vagyis az ajandek,A kisero gyuru az szokott lenni a koves gyuru !A karika gyurut eggyutt szoktak kivalasztani !sok boldogsagot!!
2007. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Eljegyzéskor már a karikagyűrűt szokás felhúzni egymás bal kezének gyűrűsujjára, ami a házasságkötés alatt átkerül a jobb kézre. A lánykérésnél szokás a kísérőgyűrűvel megkérni a lány kezét, ez általában valami köves szokott lenni.Így a hagyományok szerint a nő 2 gyűrűt kap, a férfi egyet. A kísérőgyűrűt nem feltétlenül KELL használni, én is csak ünnepi alkalmakkor veszem fel a diszkrét, köves gyűrűmet, egyébként a karikagyűrűt hordom. Amúgy tetszésetek és ízlésetek szerint akár el is térhettek a hagyományoktól, hiszen nem szentírás, ami szokás...

Sok boldogságot kívánok!

2007. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
72%
Igazi karikagyürűt!Én is azt kaptam és tőlem is a párom!És ugyanezt a gyűrűt foglyuk egymásra húzni esküvőn is!!!Ez szerintem így szép!!!Sok sikert!
2007. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Nálunk az eljegyzési gyűrűm nagyon csillógó lesz, de a jegygyűrűt együtt csináltatjuk ötvösnél a pároméval együtt, a családi ékszerekből beöntettjük, így a hagyomány is megmarad, de a mi ízlésünk is érvényesül.
2007. okt. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
szia én egy boldog mennyaszony vok és én a völgényemtol kaptam egy karika gyűrűt és egy kisérő gyűrűt melléje.
2007. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az egy kis köves vagy pedig egy egyszerű kő nélküli is.
2008. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
16%
HÖHÖ durex gyűrű xD
2008. júl. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
70%
jah.. a lánynak... oops hát akkor karikát ^^
2008. júl. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!