Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy komoly kapcsolatban el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatban el kell mondani, ha valakinek (vagy férfi esetében a partnerének) volt abortusza? Ti mit godnoltok erről? Joga van tudni a másik félnek házasság előtt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Ha egy férfi exének volt abortusza, az szerintem nem tartozik a jelenlegi párjára (mármint a férfi új partnerére). Ha nekem lett volna abortuszom, én elmondtam volna a vőlegényemnek, már csak azért is, hogy tudja: nem biztos, hogy lehet még gyermekem. 26N
2013. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Istenem, már megint ez az emeletes baromság, hogy abortusz után nem lehet gyereke a nőnek!

Szerintem nem kell, de illik. Inkább csak a miértje miatt. Vagy inkább azt kellene kérdezni:"Volt már abortuszod, úgy, hogy a magzat apja nem tudta, hogy terhes voltál?" Ez lényegesebb kérdés szerintem. Ezt joga van tudni mindenkinek.

2013. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Én nem mondanám el, csak ha rákérdez a párom, akkor viszont őszintén válaszolnék. Nekem nem volt még abortuszom, de egy sürgősségi tablettás esetem már igen, ami eszméletlenül megviselt. Nem hirdetem a dolgot, de amikor a párom rákérdezett konkrétan, hogy voltam-e már "meleg" helyzetben, akkor elmondtam neki, miért is titkoljam? Szeretem őt és ha ő is igazán szeret, akkor elfogad a múltammal együtt.
2013. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Ja és hozzáteszem, szerintem egy ilyen ügy legalább annyira a férfi dolga is, mint a nőé, akkor is, ha nem az ő testével történnek a dolgok... ergo, elvárnám a páromtól, hogy ha ilyen történt az életében és én rákérdezek, akkor őszinte legyen.

Nőként pedig bármikor jöhet orvosi kezelések alatt olyan kérdés, hogy volt e már abortuszon, szerintem elég ciki úgy bólintani, ha a párja ott van mellette, aki erről mit sem tud. :)

2013. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen, ha a nő őszinteséget vár el akkor ő is legyen az.
2013. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt abortuszom, és bár azzal házasodtam össze, akivel akkor is együtt voltam, ha új párom lett volna, nem hiszem, hogy elmondtam volna, max., ha szóbakerül, vagy konkrétan rákérdez. Illetve ha nem lehetett volna gyerekem, akkor mondtam volna, hogy talán az is közrejátszott. De ezt én is hülyeségnek tartom, hogy még ma is egyenlőnek veszik az abortuszt a meddőséggel. Érdekes módon nekem a fogamzásgátló abbahagyása után már pozitív lett a tesztem... És nem 1 vagyok az 1000-ből. Inkább fordított az arány. 1000-ből 1-nek nem lehet gyereke abortusz után, de még az sem biztos, hogy az abortusz következménye, millió más oka is lehet.
2013. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha szóba kerül,rákérdez akkor elmondanám.

Amúgy nem hiszem,hogy muszáj lenne beszámolni róla.

2013. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Tudományos tény, hogy az abortusznak lehet ilyen mellékhatása. Addig örüljön a 2-es számú válaszoló, amíg nem szembesül vele. [link]
2013. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

nekem is volt 72órás tabim, egyetlen egyszer, mikor elszakadt a gumi. párommal azért rendesen pánikba estünk, körberohantuk a fél várost, mert nem tudtam pontosan, h ügyeleten vagy kórházban kapok receptet. viszont egyáltalán nem viselt meg, a párom végig velem volt, segített, megnyugtatott, kifizette a gyógyszert. megmarad az a nap az emlékeimben, de inkább a vicces bénázás, ahogy már a 3. EÜ-s dolgozónak mesélem el, h mivel telt az elmúlt estém :)

azóta is együtt vagyunk, korábbi partnereimmel pedig ilyen élmények közelében sem voltam. mindig nagy figyelmet fordítottam a védekezésre, és elvártam a másiktól is, h vegye komolyan.

2013. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!