Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Három év után eljegyzés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három év után eljegyzés? Korai vagy sem?

Figyelt kérdés

2 éve élettársak vagyunk, közeledik az évforduló. Ennyi idő után már várható?

24N, 29F


2013. jún. 13. 13:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez a legkorábbi időpont, amikor érdemes. 4 évre esküvő kb. arra már lehet mondani, hogy ismeritek egymást, működik.


Ha együtt éltek, jól kijöttök, meg tudjátok oldani a problémákat, megvan a biztos háttér, dolgoztok, akkor nem hiszem, hogy korai lenne.

2013. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 viewlesshelper válasza:
94%
Az csak attól függ milyen a kapcsolatotok, meg van-e a kölcsönös tisztelet, el tudod-e képzelni vele a jövődet és érettek vagytok-e mindketten egy ilyen dologhoz. Nem lehet megmondani hogy korai vagy sem, ezt csak neked kell tudnod. :)
2013. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Ha a kapcsolat komolyságán múlik, akkor már rég megtörténhetett volna. :) Tudom, hogy párom nevében is beszélhetek, ha ezt így kijelentem.


Beszélgettünk már arról is, milyen esküvőt képzeltünk el (kéttanús, aztán meglépünk nászútra). És azt is tudja, hogy vágyom rá, hogy a menyasszonya lehessek.

2013. jún. 13. 13:58
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Akkor hajrá :)
2013. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem mit kellett lepontozni az első válaszomon, szerintem semmi rosszindulatú vagy nem a kérdésre vonatkozó nem volt benne...de egészségére annak, akinek ez jólesik.
2013. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem egy esküvö, egy eljegyzés (mert gondolom az eljegyzés után 1 éven belül esküvö is lenne) nem idötöl függ.

Szerintem ha az elsö 1 év után a pár nagyon szereti egymást, rajnganak egymásért, nem hült ki a kapcsolat, egészséges veszekedés meg van, mindkét fél a másikkal képzeli el a jövöjét akkor már 1 év után simán össze lehet házasodni.


Èn elsö férjemmel 5 évig éltem együtt, majd 1 év házasság és elváltam. Már az együtt élés alatt sem volt a régi a szerelem, már kihült rég. Mindenki csak azt mondta, hogy a megértés számít, a szerelem mindenhol kihül...

Hát nem elváltam. Megismerkedtem a mostani férjemmel, és már kb 1 hónap után hozzá mentem volna feleségül. Most 6 éve élünk együtt , 2 gyerek, 2 év házasság, de még mindig ö az igazi, még mindig rajongva szeretjük egymást, még mindig úgy érzem csak is ö. Ha egy romantikus filmet nézek akkor úgy érzem nekem ez már beteljesült és imádom a férjemet.

Szóval a házassághoz semmi más nem kell, csak kitartó szerelem.

2013. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam, mivel hasznos választ adtak. Amiket köszönök mindenkinek!
2013. jún. 13. 14:23
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

14:11 Igazad van!


Kérdezõ, ha szeretitek egymást persze, hogy nem korai!Sok boldogságot legalább nektek, mert nekem nem sok jutott belõle!

2013. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem korai,már épp ideje volt!
2013. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy nem az időtől függ. Sikerülhet jól a házasság egy évnyi, vagy öt évnyi együttélés, vagy ismeretség után, vagy sikerülhet rosszul.

Mi kb. egy év után jegyeztük el egymást, nemsokára össze is házasodtunk, ennek már lassan öt éve lesz és nem bántuk meg a döntésünket.

2013. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!