Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Én vagyok türelmetlen? (Bőv....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok türelmetlen? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

4 és fél éve vagyok együtt párommal, nagyon jól elvagyunk, bár anyóséknál élünk... Én úgy szeretném, ha már megkérné a kezem, de őt ez egy cseppet sem izgatja. Mondtam is neki, hogy nem kell utána egyből elvennie, csak a szívemnek esne jól, de őt nem érdekli. Körülöttem már mindenkit eljegyeztek (házasságról még szó sincs), én meg itt vagyok, gyűrű nélkül.

Tényleg túlreagálom ezt?


2013. jún. 19. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Újabb "szeretem a párom DE JEGYEZZEN MÁR EL, mert minden barátnőmet eljegyezték, meg a szomszéd Marikát is"

Előbb talán költözzetek el, felnőttek!

2013. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem üljetek le ezt megbeszélni, hogy ki mit is vár el a jövötöl.

Eljegyzés az nem egy kapok gyürüt dolog, hanem az esküvö eleje. Ha eljegyzés van illik 1 éven belül esküvöt is tartani. Aki ezt nem teszi meg az csak olyan igérgetésböl csinálja.


Szerintem kérdezd meg, hogy akar-e családot, akar-e házasságot, gyereket... Töled akarja-e? Mikor?

Ha azt mondja, hogy ö még fiatal de kb 4-5 év múlva lehet róla szó, hogy házsság gyerekek akkor várd ki ezt, ha neked ez sok akkor lépjél.

Ha viszont nem tud erre egyértelmü választ adni akkor nem veled képzeli el a jövöjét.

2013. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, hogy nálad nagy jelentősége van valamiért a külsőségeknek. Ez nem baj, te ilyen típus vagy. A barátaim közt is van sok ilyen.

a pasidnak ezt meg kéne értenie. Ha veled képzeli el az életét, akkor tegye meg a lépéseket, elvégre egy érző lénnyel él. Igaz, hogy a kapcsolt kompromisszumokról szól, de azt gondolom, ebben neki kellene engednie. Ha nem fogja fel, neked ez milyen fontos, akkor az is lehet, hogy nem igazán szeret. Elgondolkodtató.

Mondom mindezt úgy, hogy az a fajta nő vagyok, aki kétségbeesett amikor megkérték a kezét. Nem lehetünk egyformák.

2013. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Ezek szerint mindketten dolgoztok, van félretett pénzetek, önállóak vagytok, anyagilag függetlenek, érzelmileg stabilak, és minden rendben... Mert ha ez így van, akkor esetleg lehet a következő lépés az eljegyzés.


Megint más kérdés, hogyha minden rendben van, akkor miért is fontos az a gyűrű?

2013. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
4 és fél év után illene eldöntenie, hogy mit akar, szerintem beszéljétek meg. Ha nem tervez veled hosszú távra, akkor nem érdemes együtt maradni.
2013. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

4-es: nem önállóak, mert anyósnál laknak.

Szülni is oda akarsz majd?

2013. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

14:12


Tudom, irónia volt :)


Egyébként egyre kevésbé értem a nőket, az eljegyzés arról szól, hogy a FÉRFI úgy dönt, hogy feleségül KÉRI azt a nőt, akit szeret, és ezzel egy plusz megerősítést ad a párkapcsolatnak.


Manapság mi megy? X év együttlét után a csaj szó szerint kihisztizi, kizsarolja a férfiből azt a nyamvadt gyűrűt, mert ő mutogatni akarja, meg mert a szomszéd Piri is tudja, hogy márpedig ő el van jegyezve, mert "MEGKÉRTÉK A KEZÉT" - ugyan hölgyeim, csillapodjanak kérem!

2013. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Akkor bocsi :)
2013. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Mosol főzöl rá, együtt éltek, minden van ami a házasságba mégis mi a fenének kötelezné el magát ha az nélkül is megadód neki?
2013. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Korotok?


Miért éltek az anyóséknál?


Dolgoztok, van keresetetek?

2013. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!